Випускники львівської військової академії захищають магістерські роботи

17:00 29 серпня 2017 р.


Фото: asv.gov.ua

Ритуал випуску молодих офіцерів відбудеться 31 серпня цього року на стройовому плацу навчального закладу.

У львівській Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного повідомили сьогодні, 29 серпня: «Впродовж двох тижнів курсанти-випускники академії, котрі здобувають освіту магістра, звітують перед членами державної екзаменаційної комісії за свої теоретичні та практичні знання, набуті протягом п’яти років навчання. Майбутні офіцери-інженери та артилерійські розвідники вже успішно склади комплексні іспити, а зараз триває захист магістерських робіт».
«За словами голови однієї з підкомісій полковника Анатолія Загурського, екзамени у випускників приймають висококваліфіковані офіцери, котрі мають не лише глибокі теоретичні знання, але й неабиякий практичний досвід, здобутий, зокрема, й у зоні проведення антитерористичної операції. Цьогоріч випускників-інженерів не так і багато – лише п’ятеро, але не зважаючи на невелику кількість, курсанти показали високий рівень фахової підготовки. Також варто зазначити, що курсант Іван Бондар є претендентом на диплом з відзнакою», – поінформували також в академії.
«Водночас, зараз триває гаряча пора і для курсантів-артилеристів. Дев’ятеро майбутніх артилерійських розвідників продемонстрували добрі й відмінні результати та високу готовність до виконання своїх посадових обов’язків на первинних офіцерських посадах. Після завершення складання випускних іспитів курсанти отримають диплом магістра, звання лейтенанта та будуть скеровані до військових частин для подальшого проходження служби. Ритуал випуску молодих офіцерів відбудеться 31 серпня цього року на стройовому плацу навчального закладу», – повідомили також у львівській Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

dailylviv.com

До теми

13:20 26 жовтня 2020 р.

Для чого людство використовує смартфони

Забронювати готель, провести перемовини з партнером, швидко отримати листа – чи могли ми уявити колись, що це стане можливим завдяки смартфону? У цьому маленькому девайсі виробники вмістили все й навіть більше.

Рубрика: Наука і техніка

12:56 26 жовтня 2020 р.

Чи варто купувати Xiaomi Mi Band 5?

У червні 2020 року компанія Xiaomi представила новий фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 5 із збільшеним на 20% екраном, 11 режимами тренувань і поліпшеним моніторингом сну.

Рубрика: Наука і техніка

10:35 21 жовтня 2020 р.

Принцип роботи ВСІХ типів шліфувальних верстатів

Розібравши всі типи шліфувальних верстатів і зрозумівши, які задачі закриває той чи інший тип, ростеш, як профі! Ставай профі з нами! Читай статтю та мотай на вус ;)

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу