Випускникам Львівського державного університету внутрішніх справ вручили погони лейтенантів міліції

11:32 26 червня 2015 р.

  • 0


Фото: lvduvs.edu.ua

Урочиста церемонія відбулася в переддень випуску.

У Львівському державному університеті внутрішніх справ вже склалась давня гарна традиція вручення погонів «лейтенанта міліції» курсантам випускних курсів. Як завжди, урочиста церемонія відбувається в переддень випуску, і цього року пам’ятною датою стало 25 червня.

І ось, звучить Державний Гімн України, що знаменує початок урочистостей. На плацу стоять вишикувані курсанти факультету з підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції. Вже за мить на їхніх плечах красуватимуться перші офіцерські зірочки, однак у цю хвилину вони ще звичайні рядові.

Після вшанування пам’яті загиблих під час виконання службових обов’язків працівників органів внутрішніх справ, ректор навчального закладу генерал-майор міліції Валерій Середа дає команду начальникові відділу організації служби підполковнику міліції Михайлу Кухті розпочати вручення погонів. Першими з рук очільника вишу їх отримують відмінники навчання: Василь Ханас, Олександр Ягнич, Надія Петрик, Соломія Запотічна Вікторія Городецька, Галина Власова, Христина Олійник та Юлія Чаплик. До ритуалу вручення долучились також перший проректор полковник міліції Роман Благута та проректор полковник міліції Мар’ян Гурковський.

І ось, лейтенантські погони отримує останній з 111 випускників. Ректор дає команду «Вільно!», і всі як один курсанти знімають чохли з погонів. Тепер – вони офіцери.

Першим зі вітальним словом до винуватців святкового заходу звернувся очільник університету Валерій Середа. 

Валерій Вячеславович зазначив: «Долю правоохоронця ви обрали самі, і я хочу, щоб вона була у вас щасливою. Бажаю, щоб сіяння ваших зірок відбивалось лише у мирному небі. Нехай започаткований сьогодні зорепад не припиняється й надалі. З честю несіть звання офіцера через все своє життя».

Опісля, настоятель храму Воздвиження Чесного Хреста Господнього отець Володимир Кепич здійснив обряд посвяти новоспечених лейтенантів міліції та усіх присутніх. Священик побажав їм Божої ласки та щасливої міліцейської служби. До усіх привітань, які лунали сьогодні на адресу випускників, приєднались курсанти 2-го курсу Наталія Гураль та Ігор Дрозд, виконавши традиційну для цього заходу пісню «Погони».

Без п’яти хвилин дипломовані правоохоронці – щасливі, повні гордості та натхнення – карбуючи крок, пройшли урочистим маршем під супровід маршу «Калини пам’яті». 

Про це повідомили в прес-службі (відділі зв’язків з громадськістю) Львівського університету внутрішніх справ.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:02 25 травня 2020 р.

Додаткова сесія ЗНО буде 24 липня-10 серпня, додатково зареєструватись можна відсьогодні

Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року відбудеться з 24 липня до 10 серпня. Сьогодні, 25 травня, розпочинається додатковий період реєстрації на додаткову сесію ЗНО, який триватиме до 9 червня.

Рубрика: Наука і техніка

20:43 22 травня 2020 р.

До ЗНО допускатимуть з температурою 37,2 градуси

До зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування допускатимуться особи з температурою нижче 37,2 градуси, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках.

Рубрика: Наука і техніка

Останні новини

На Львівщині померли 54 пацієнти з коронавірусом

Прикордонники боряться з тютюновою пандемією

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу