Виконком міськради затвердив зміни до бюджету Львова

13:20 6 грудня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У середу, 6 грудня, на засіданні виконавчого комітету затвердили зміни до міського бюджету на 2017 рік.

Про це повідомили сьогодні, 6 грудня, в прес-службі Львівської міськради. Очільник департаменту фінансової політики ЛМР Ліна Миколаїв розповіла: «Крім змін, що увійшли до проекту рішення, з міського бюджету Львова запропоновано спрямувати 374,4 тисячі гривень Франківській районні адміністрації для забезпечення надання послуг з постачання електроенергії мешканцям гуртожитків ТзОВ «Львівавтокомплектація» на вулицях Кульпарківська, 139, Науковій, 16 та Володимира Великого, 16. До запропонованого рішення також необхідно включити додаткові пункти. Зокрема: збільшення обсягу державної субвенції для надання пільг і субсидій населенню у сумі 43,973 тисячі гривень; на виплату допомоги малозабезпеченим сім’ям зменшити субвенцію з державного бюджету на 37 мільйонів 501 тисяч гривень».

Чиновник також поінформувала: «За пропозиціями головних розпорядників коштів пропонується провести перерозподіл субвенцій для надання державної підтримки особам з особливими освітянськими потребами, зокрема, у зв’язку із економією, яка склалася по заробітній платі, відповідно до постанови Кабінету міністрів, пропонується перерозподілити ці кошти на придбання засобів корекції психо-фізичного розвитку. Крім того, пропонується зробити перерозподіл коштів згідно програми «Успішний вчитель»: у зв’язку із визначенням переможців, конкурсу 118 тисячі гривень спрямувати на дошкільну освіту і позашкільну освіту».

Ліна Миколаїв також повідомила: «Згідно програми військо-патріотичного виховання пропонується 199,8 тисячі гривень спрямувати у бюджет розвитку на придбання обладнання та предметів довгострокового користування для кабінетів військової підготовки. На забезпечення виплати заробітної плати в поточному році працівникам ПТУ пропонується збільшити видатки на шість мільйонів 100 тисяч гривень, за рахунок економії, яка склалася».

Очільник департаменту фінансової політики ЛМР додала: «Також на виконання програми забезпечення надання послуг з постачання електроенергії мешканцям гуртожитків на вулицях Кульпарківській,139, Науковій,16 і Володимира Великого,16 пропонується збільшити видатки Франківській районній адміністрації у сумі 374,4 тисячі гривень і спрямувати 233,7 тисячі гривень управлінню капітального будівництва для виконання рішень судів».

dailylviv.com

До теми

10:10 20 вересня 2020 р.

На Львівщині українці десантувалися з американських «Скопів» (відео)

У межах українсько-американських міжнародних навчань Rapid Trident 2020 на Львівщину завітали американські «Скопи» – саме так перекладається назва конвертоплана «Оспрей».

Рубрика: Наука і техніка

19:50 19 вересня 2020 р.

Інформатика - англійською, а малювання - французькою: у Львові хочуть експериментувати

Зараз в Україні беруть за основу два вектори закордонної освіти: фінський і американський. Котрий з них підходить нам більше і які підводні течії вони містять?

Рубрика: Наука і техніка

18:20 19 вересня 2020 р.

Директор школи східних мов і бойових мистецтв розказав, як побороти сталінську систему освіти

Місцеві управління й департаменти освіти та навчально-методичні центри із надмірними штатами є тягарем «совка», і позбувшись їх, ми полегшимо життя педагогам і учням.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу