Виконком Львівської міськради ухвалив правила набору до дитсадка №188

14:15 27 липня 2018 р.


Фото: google.com.ua

Виконавчий комітет Львівської міської ради погодив порядок та правила набору, обліку й забезпечення прозорості у зарахуванні дітей до закладу дошкільної освіти №188 на вулиці Сміливих, 26.

Про це повідомили в п’ятницю, 27 липня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Право на першочергове зарахування мають діти таких категорій – учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, бойових дій; учасників Революції Гідності; військовослужбовців Збройних сил України та Національної гвардії України; працівників та курсантів Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного; діти з інвалідністю, які не мають протипоказань до відвідування закладів дошкільної освіти; діти батьків, які належать до осіб з інвалідністю I групи; діти учасників ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС, потерпілих від екологічного та іншого стихійного лиха, аварій, катастроф; діти військовослужбовців Служби безпеки України; діти військовослужбовців військової прокуратури; діти внутрішньо переміщених осіб; діти, які перебувають під опікою».

«При формуванні груп дітей, за наявності вільних місць, у другу чергу до закладу дошкільної освіти №188 зарарховуватимуть дітей за загальними правилами, відповідно до дати реєстрації. Відтак, батьки, діти яких належать до зазначених пільгових категорій, можуть реєструвати дітей на сайті «edu.smart.lviv.ua», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

14:03 19 червня 2021 р.

У Львові випустили 500 офіцерів тактичного рівня

Сьогодні, 19 червня, у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки, що у Старичах відбулась церемонія випуску курсантів Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного.

Рубрика: Наука і техніка

09:41 18 червня 2021 р.

У Львові відкриють дитсадок, який ліквідували 24 роки тому

Через необхідність охоплення дітей віком 2-6 (7) років дошкільною освітою у Личаківському районі Львова, на вулиці Медової Печери, 13, буде створено заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 102. Це рішення на сесії ЛМР підтримало 46 депутатів.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу