Вибір шин онлайн та чи варто обирати маловідомі бренди?

15:10 13 січня 2023 р.

Фото до новини

Купівля комплекту покришок чи дисків онлайн відрізняється від придбання запчастин у звичайному автомагазині тим, що покупець безпосередньо не бачить товар наживо, а лише його фото (іноді відео), параметри та опис.

У такому разі підбір гуми по авто онлайн потребує звернення до надійного продавця, здатного кваліфіковано проконсультувати та надати необхідну допомогу під час вибору. Втім, якщо є бажання і трохи часу, кожен водій може й сам непогано розібратися в особливостях підбору. На цей випадок фахівці інтернет-магазину «Асканія Шина» дають поради покупцям, як правильно обрати комплект покришок та чи варто довіряти маловідомим брендам.

Gfzcfd-R1JwQQKhPDO2jrD_-5es0_wuU9DYcaP5SI5nLaQ4OmqQMyKp4mxEYPq1NvP3klGlHzqHU4m05hYSHR2kGw_oC7r_vCADqmBRdGCVSwADDhVdtLZ4hMU_4HY2sxWbB9vunR1Q6AGFwT35FMqUGreGG2hIdne27BfK0zf0m4CQUVn04u7nPZ7AS8g

Особливості вибору шин онлайн: на що звертати увагу?

Щоб підібрати колеса правильно і потім отримувати задоволення від їх експлуатації рекомендуємо попередньо чітко визначитися з наведеними нижче параметрами:

 1. Бюджет, який ви готові виділити на придбання шин.
 2. Розмір, наприклад, 195 65 R15 або 225 65 R17.
 3. Сезонність.

Це основа. Після того як в каталозі сайту відфільтрували товари за цими критеріями можна переходити до додаткових:

 1. Тип гуми відповідно до ваших умов експлуатації.
 2. Малюнок протектора.
 3. Опціональні вимоги до гуми (шипи, система Run Flat, підсилена боковина, захист диску тощо).
 4. Дата та країна виготовлення.

Крім того, в підборі суттєво допомагають показники євромаркування шин.

Яким брендам віддати перевагу — відомим чи новим?

Коли параметри підбору визначено, постає питання — якому шинному бренду надати перевагу? Відомому та недешевому, наприклад, Continental, Bridgestone, Michelin, Toyo або маловідомому і більш доступному. Насправді, тут є цікаві варіанти. На ринку доступний ряд брендів, що є дочірніми марками знаних на весь світ компаній. Наприклад, Barum належить Continental, Orium – Michelin і т.д.

Це означає, що технології, контроль якості, науково-технічна база фактично є спільними з материнськими компаніями. Проте, на маркетинг таких брендів витрачається не багато і загалом вони мають меншу рентабельність. Це дає змогу ставити на них невисокі ціни. Ось кілька прикладів таких компаній.

Шини Barum

З 1992 року компанія Barum підпорядковується німецькому концерну Continental AG та станом на 2022 рік є однією з найтехнологічніших шинних фірм Європи. Шини від Barum Tyres мають європейське виробництво, порівняно низьку ціну та широкий асортимент.

Шини Lassa

Турецький бренд, який є результатом більш ніж 30-річної співпраці японської фірми Bridgestone та турецького холдингу Sabanci. Завдяки постійному технічному та технологічному взаємообміну бренд впевнено себе почуває у середній ціновій категорії. Добре відомий у 80+ країнах світу.

Щодо провідних китайських компаній, то вони частіше є самостійними. В тім, не дивлячись на високу якість, рівень цін на їх продукцію все ще є дуже привабливим. Тому, їх також рекомендуємо до розгляду.

1AA1EWIy4_3YmpnljcYwWiOZU9GDsEJUl3o_-jfsbbQ93AGbK3JRyMcFnZ_gwVePS-nC3SozDke0mKYFllRkY1vicKvQ1i7s1dcs_-eszeDQH-EgJTMNq7HoRlg0mwmFwkIYpzbnlw9_YwsSO3b-nwCa_In4gD7IHAVe5qCd6vQDSXt-TBEdFukAsE1uYg

Гума Sailun

Китайський виробник покришок Sailun з 2002 року охопив ринки понад 50 країн, у тому числі США, Австралію, Канаду та країни ЄС. В асортименті бренду покришки для легкових, легковантажних авто, кросоверів та позашляховиків. № 15 у світі за продажами.

Придбати ці шини можна за посиланням: ascania-shina.com/ua/shiny/sailun

Китайський LingLong

Провідний бренд у себе на батьківщині та досить відомий у світі (№ 12 у світі за рівнем продажів). Окрім виробництва в Китаї має також власний завод в Європі (Сербія). Вже найближчим часом якість китайського флагмана зможуть оцінити в Україні. Одна з переваг LingLong — доступна ціна при високій якості та зручна логістика.

Візуальний шинний калькулятор. Як користуватися?

Задля допомоги водіям у підборі альтернативних розмірів коліс на сайті інтернет-магазину «Асканія Шина» працює графічний шинний калькулятор. Він дозволяє виконувати пошук як заводських розмірів шин і дисків для будь-якого автомобіля, так і нестандартних з урахуванням всіх нюансів.

У відповідні поля вводять:

 1. Марку авто.
 2. Модель.
 3. Рік випуску.
 4. Модифікацію двигуна.

Zxp_BWqGGNrpxvlHvhn96ZQKK3BbKYPHBf3XyagJaso7Np7V7zMao1NhAMCvI5SHSimnwXKvXiBSk8s0P0_AE46QK08xehjSFbYbfUn1DzAgQzk7Fonit9djQVr71BO7l_SiPFiBDG8muJrdRt3lUSXmYt-79TEsZX9Fb7f7c6CpT_rFlT4cnz4fx23z_w

В результаті сайт видає всі рекомендовані заводом типорозміри коліс, натиснувши по яких можна одразу потрапити в каталог товарів.

Якщо покупець вирішив замінити стандартну гуму на нестандартну, шинний калькулятор відобразить різницю між ними:

 • старі та нові розміри, ширину, висоту профілю, зовнішній діаметр колеса;
 • відхилення між обраними типорозмірами;
 • кількість обертів колеса за кілометр;
 • відхилення у показах спідометра та одометра;
 • відстань до елементів підвіски, колісних арок;
 • альтернативні розміри покришок.

Таким чином, візуальний шинний калькулятор допоможе отримати всю необхідну інформацію для прийняття рішення щодо коректного встановлення як заводських, так і альтернативних розмірів шин та дисків.

Якщо залишилися питання – звертайтеся за допомогою до наших спеціалістів!

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

 

Останні новини