Волонтери презентують у Львові здійснені на пожертви українців розробки для Збройних Сил

20:40 2 жовтня 2015 р.


Фото: зі сторінки «Народний проект – Всеукраїнський центр волонтерів» в інтернет-мережі «Facebook»

Активісти закликають: «Якщо є можливість – обов’язково приходьте на «‪IT Аrena у Львові». Покажемо, розкажемо, дамо порулити… Отже, друзі, чекаємо всіх! В суботу – ще цілий день!».

«Народний проект – Всеукраїнський центр волонтерів» презентує у Львові нові розробки для Збройних Сил України, здійснені на пожертви небайдужих громадян. На своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook» активісти написали: «Друзі, дивіться – все це створено за ВАШОЇ підтримки! Те, чого ніколи не зрозуміє рашистська орда – НАРОД допомагає армії захищати Україну! Не силою зброї, а СИЛОЮ ІНТЕЛЕКТУ! Ми пишаємося вами!».

Серед найцікавіших досягнень, які уже створені силами волонтерів і народним коштом –унікальний безпілотник, який сам повертається на базу і приносить розвідувальну інформацію попри протидію ворожих «глушилок»; бліндажі спеціальної конструкції, перевірені вибухами – для укриття наших солдатів від обстрілів; комп'ютерна система керування боєм «Комбат». Активісти «Народного проекту» закликають: «Якщо є можливість – обов’язково приходьте на «‪IT Аrena у Львові». Покажемо, розкажемо, дамо порулити… Отже, друзі, чекаємо всіх! В суботу – ще цілий день!»

Особливу подяку вони висловили всім, хто допоміг бути присутніми на цій виставці. Зокрема, висловили вдячність друзям-волонтерам із групи «На Вежі над Дніпром»: «Наш спецбліндаж з вашою маскувальною сіткою викликав неабияку зацікавленість – відвідувачі думали, що то баня чи то сауна і чомусь боялися заходити».

Своє повідомлення волонтери підсумували так: «Цю країну не перемогти силою! Бо інтелект – наша з вами зброя! Слава Україні!».

Про це повідомили на сторінці «Народний проект – Всеукраїнський центр волонтерів» в інтернет-мережі «Facebook».

Як інформував «ЩЛ», 2-3 жовтня у Львові – виставка технологій і новинок IT-індустрії «Hi-Tech Expo».

dailylviv.com

До теми

17:32 5 березня 2021 р.

З 9 березня закладам освіти Львівщини рекомендують перейти на дистанційне навчання

У зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації на Львівщині провели позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС).

Рубрика: Наука і техніка

13:58 25 лютого 2021 р.

У Львові беруться оцифрувати всю ЛМТГ до 2025 року

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021−2025 рр».

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу