«Vodafone Україна» й Львівська міськрада відкрили «розумний» туристичний маршрут

14:40 27 вересня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

«Розумний» львівський маршрут прокладено за допомогою стрілок та спеціальних табличок з «QR»-кодами, символікою та номерами локацій.

У Львівській міськраді повідомили в середу: «27 вересня «Vodafone Україна» спільно із Львівською міською радою відкрили унікальний інноваційний туристичний маршрут «Вперше у Львові» за книгою Ілька Лемка «Львів понад усе».
Заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко зазначив із цього приводу: «Сьогодні важливий день, сьогодні День туризму, а друга річ – сьогодні Львів отримає ще один сервіс, який є дуже зручний, бо ми всі любимо подорожувати містом і по-своєму його собі відкриваємо. Інколи ми хочемо самі зануритися в історію, без екскурсовода, тому, сьогодні буде синтез історії і інновації. Дякую колегам із «Vodafone», дякую усім людям, які працювали над цим проектом».
Натомість заступник генерального директора «Vodafone Україна» Костянтин Воробйов відзначив: «Саме цей проект – це наша концепція розвитку, наша концепція розвитку походу в діджетальний світ. Ми часто користуємося смартфонами, ми часто використовуємо різні додатки, різні сервіси і ми хочемо робити на цих сервісах великий акцент. Це один з напрямків для залучення туристів в місто, яких і так дуже багато, а буде ще більше. І для того, щоб саме Львів був для них зручним, корисним для прогулянок, для пізнання нової інформації і для того, щоби життя було кращим кожного разу, коли вони приїжджають до Львова».
А автор маршруту, львовознавець Ілько Лемко, наголосив: «Саме зчитування «QR»-кодів дасть можливість краще пізнавати місто самому. Ви ж екскурсовода не поставите на паузу, щоб щось гарно роздивитися, гарно це відчути, тут ви самі собі господар. Ви перечитали текст, ви перевели погляд на цей об’єкт, щось обдумуєте – абсолютна свобода. Концепція маршруту полягає на перевагах Львова. Львів – місто абсолютно унікальне».
Начальник управління туризму ЛМР Галина Малець додала: «Індустрія гостинності не так часто використовує інновації в своїй діяльності загалом. В нашій індустрії велику вагу має людський фактор. Цим проектом ми показали, що насправді інновації мають бути присутні у всіх галузях, зокрема і в туризмі. Львів має дуже багато екскурсійних маршрутів, якщо говорити про площу Ринок, то приблизно 89% у всіх екскурсійних програмах, екскурсійних маршрутів дорога проходить через площу Ринок. В цей перелік ми долаємо ще «розумний» маршрут, але він є особливий в тому, що подача цього маршруту є дещо іншою. Це не звична прогулянка Львовом, звичними об’єктами у Львові. Це прогулянка за допомогою телефону. Ми розуміємо, що сьогодні через інтернет ми робимо дуже багато різних послуг, тому спільно з нашими партнерами пропонуємо ще одну цікаву послугу – «розумний» маршрут у Львові».
У міськраді також розповіли: «Стартує маршрут біля фонтану Нептуну, що на площі Ринок. Загальна довжина  маршруту «Вперше у Львові» – 3,5 кілометра. Таким чином, гості  та мешканці міста зможуть за дві-три години ознайомитись з цікавими пам’ятками міста та дізнатись про них подробиці. Символом львівського маршруту став привітний левчик».
«Туристичний маршрут у Львові об’єднує 15 найцікавіших відкриттів та історичних пам’яток міста. Серед них – Ратуша, Катедра, каплиця Боїмів, аптека «Під золотою зіркою», палац Потоцьких, парк Костюшка, Львівський Національний університет імені Ів. Франка, Оперний театр та пам'ятник Тарасові Шевченкові, Єзуїтський костел, Природничий музей, театр імені Марії Заньковецької, Вірменська церква, музей Пошта, Домініканський собор, пам'ятник Івану Федорову», – поінформували також у міськраді.
«Розумний» львівський маршрут прокладено за допомогою стрілок та спеціальних табличок з «QR»-кодами, символікою та номерами локацій. Таблички з «QR»-кодами на маршруті встановлюються безпосередньо біля пам'яток, а стрілки вказують шлях до наступної локації. Під час зчитування «QR»-коду за допомогою смартфона або планшета людина потрапляє на сторінку з докладним описом і фото найближчого історичного чи культурного об'єкта – площі, будинку, пам'ятника. До опису пам’яток додаються посилання на детальну карту міста із зазначенням місць, де розташовані інші «QR»-таблички», – розповіли також у міськраді.
«Додатково до інтернет-версії маршруту «Вперше у Львові» створено паперові путівники із описом маршруту та локацій. Путівники знаходитимуться у Центрі туристичної інформації та у магазинах «Vodafone» у Львові. Зараз маршрут доступний чотирма мовами: українською, англійською, німецькою та польською, а згодом планується перекласти його китайською. Також розглядається варіант французького перекладу», – rel="nofollow" href="http://city-adm.lviv.ua/news/tourism/242600-lvivska-meriia-spilno-z-vodafone-ukraina-vidkryly-u-lvovi-rozumnyi-turystychnyi-marshrut">поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

16:35 25 січня 2022 р.

Найкращі сайти для вивчення англійської з носієм

Значення практики розмовної англійської для вивчення мови. Топ-5 сайтів, де можна попрактикуватися в англійській. Особливості користування онлайн-ресурсами.

Рубрика: Наука і техніка

16:11 25 січня 2022 р.

Ректори щороку звітуватимуть публічно: не лише на офіційному сайті закладу

25 січня Верховною Радою України прийнято у другому читанні зміни до Закону України «Про вищу освіту» щодо оприлюднення щорічного звіту керівника закладу вищої освіти та цільових показників діяльності закладу.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу