Вісім шкіл у Львові додатково отримають мультиборди

14:30 30 серпня 2018 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «Школи Львова, учні яких отримали найвищі бали за результатами ЗНО (200 та 400 балів), отримають додатково мультиборди в новому навчальному році».

Про це повідомили в четвер у прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Сьогодні, 30 серпня, під час виїзного брифінгу на огляд нового дошкільного навчального закладу №156 у Винниках, де вже з понеділка буде працювати 12 груп, міський голова Львова Андрій Садовий озвучив ініціативу від міста: школи, де учні отримали найвищі бали за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з базових дисциплін (200 і 400 балів), отримають додатково мультиборди в новому навчальному році».

Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив. «Як ви знаєте, ми у Львові маємо 17 дітей, які отримали позитивні результати по ЗНО – маю на увазі 200 балів і 400 балів. Кожен отримав подарунок від міста: хто отримав 200 балів – премію 2 тисячі гривень, хто отримав 400 балів- премію 10 тисяч гривень. Але важливо відзначити і школи, де ті діти навчались. Є, наприклад, наш Фізико-математичний ліцей. Там є троє учнів, які отримали найвищі бали. Отже, якщо є 3 дітей, значить додатково три мультиборди піде в цей ліцей. І в кожну школу, де є переможці, плюс один мультиборд. Тому що маючи таке обладнання, вчителі зможуть ще краще пояснювати дітям хімію, фізику, математику. Ми повинні сьогодні бути в ногу з науково-технічним прогресом. Все, що найкраще є в світі, має бути у Львові: 3D принтери, сучасні кабінети. На це ми кошти жаліти не будемо, тому що це важливо для розвитку дітей. Мудрі діти – мудре місто – мудра країна»

«Зокрема додатково мультиборди отримують вісім шкіл Львова – Львівська спеціалізована загальноосвітня школа №8 з поглибленим вивченням німецької мови (один мультиборд вже має), Львівська гімназія «Престиж» з поглибленим вивченням іноземних мов (один мультиборд вже має), Львівська спеціалізована середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №45 з поглибленим вивченням англійської мови (два мультиборди вже має), Львівський фізико-математичний ліцей при Львівському національному університеті імені Івана Франка (три мультиборди вже має), Спеціалізована середня загальноосвітня школа №52 імені Лобачевського з поглибленим вивченням математичних наук Львова (один мультиборд вже має), середня загальноосвітня школа №42 м. Львова (один мультиборд вже має), середня загальноосвітня школа №13 (один мультиборд вже має), Навчально-виховний комплекс «Школа І ступеня – гімназія «Гроно» (2 мультиборди вже має). Станом на сьогодні у львівські школи вже закуплено 142 мультиборди», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

22:04 7 травня 2021 р.

Вступ бакалаврів до магістратури-2021: відповіді на 24 запитання

Для вступників до магістратури, які складають ЄВІ/ЄВФФ, прийом заяв та документів розпочнеться 15 липня. Водночас для осіб, які не складають ЄВІ/ЄФВВ, прийом документів стартує 22 червня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу