Вісім шкіл Львівщини безкоштовно отримають світловідбивальні жилети. Список

10:02 29 червня 2021 р.

Фото до новини

Завдяки активності своїх учнів, 101 школа з 24 областей України отримує комплекти світловідбивальних жилетів.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.

Про таке рішення оголосили організатори Національної програми з попередження дорожньо-транспортного травматизму дітей та молоді Traffic Challenge.

Загалом планують забезпечити 150 українських дитячих навчальних закладів — так будуть розподілені 4,5 тисячі жилетів. Цьогоріч ГО «Traffic Challenge» та Благодійний фонд «Демократичний розвиток» змінили умови отримання школами комплектів світловідбивальних жилетів.

«Цьогоріч захисні комплекти отримають найактивніші заклади, оскільки наш досвід показує, що саме школи, які приділяють увагу питанням безпеки руху будуть якнайкраще використовувати ці матеріали. І, навпаки, якщо адміністрація навчального закладу ставиться до проблеми безпеки руху поверхнево (а у нас, на жаль, таких досить багато), то подаровані матеріали десь лежатимуть та не приноситимуть очікуваної користі», - розповіла Ольга Дробишева, голова громадської організації «Traffic Challenge».

Отож, 101 комплект жилетів вже отримують школи, що проявили себе найбільш активними у діяльності з протидії дорожньо-транспортному травматизму цього року та посіли перші 100 місць у Всеукраїнському змаганні «Хештег-Марафон» #SafetyChallenge. Так трапилося, що 100-те та 101-ше місце набрали однакову кількість балів, тому – загалом 101 школа отримує комплект жилетів у подарунок за результатом активності.

За підсумками адресати представляють всі 24 області України. А найбільшу кількість комплектів отримали Харківська, Вінницька, Миколаївська та Львівська області.

До ТОП - 100 потрапили вісім шкіл Львівщини:

    Яворівський заклад загальної середньої освіти І-III ступенів №2 Яворівської міської ради Львівської області;
    Самбірська гімназія;
    Рудниківський навчально-виховний комплекс «ЗНЗ І-III ст. - ДНЗ»;
    Рихтицька середня загальноосвітня школа І-III ступенів Дрогобицької міської ради Львівської області;
    Ременівський ЗЗСО І-III ст. Жовтанецької сільської ради;
    Бродівський ОЗЗСО |-||| ст. №4;
    Долішньолужецька СЗШ I - II ст.;
    Перемишлянський ОЗЗСО І-III ст. ім. О. Ковча.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів