Військові зі США презентували у Львові систему підготовки артилеристів

23:30 18 вересня 2017 р.


Фото: mil.gov.ua

Національну академію сухопутних військ відвідала делегація Збройних Сил США.

У прес-службі міністерство оборони України розповіли сьогодні, 18 вересня, про візит американської делегації на чолі зі заступником начальника школи артилерії сухопутних військ Збройних сил  США полковник Хейвард Хатсон до львівської Національної академії сухопутних військ: «Під час робочої зустрічі із керівним складом військового вишу та факультету ракетних військ і артилерії начальник Національної академії сухопутних військ, генерал-лейтенант Павло Ткачук, традиційно розповів іноземним гостям про структуру та завдання вишу, особливості підготовки офіцерських кадрів, наголосивши на специфіці навчання майбутніх артилеристів. Звертаючись до американських гостей, начальник академії щиро подякував всьому народу Сполучених Штатів, його уряду та збройним силам за підтримку у нелегкий час та значний внесок у зміцнення обороноздатності країни».

«Після перегляду презентаційного фільму та обміну сувенірами американські офіцери ознайомилися з навчально-матеріальною базою академії. Вони мали змогу відвідати кафедру тактики, Центр імітаційного моделювання, навчально-тренувальний комплекс озброєння і стрільби, музей навчального закладу», – поінформували також у Міноборони.

«Не оминули військові зі США своєю увагою й факультет ракетних військ і артилерії. Представники Збройних сил США провели круглий стіл із науково-педагогічними працівниками цього факультету. Під час зустрічі зі своїми українськими колегами-артилеристами вони презентували систему підготовки фахівців для підрозділів польової артилерії США. Своєю чергою, українські гармаші розповіли про систему підготовки фахівців для підрозділів ракетних військ і артилерії, особливості підготовки фахівців за технічними напрямками тощо. Окрім цього, американські гості мали можливість зустрітися і поспілкуватися із майбутніми офіцерами-артилеристами», – поінформували також у прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

До теми

15:38 18 січня 2022 р.

Що особливого в автомобілях Toyota Yaris Cross Hybrid 2021 року

Стильний дизайн, якісне оздоблення, потужні двигуни та безліч сучасних функцій безпеки – це лише деякі причини, чому вас може зацікавити гібридна версія Тойота Яріс Крос.

Рубрика: Наука і техніка

11:28 13 січня 2022 р.

У частині шкіл Львова відновили навчання

Після вчорашнього повідомлення про замінування, сьогодні, 13 січня, школи Львівської міської територіальної громади повернулось до навчального процесу.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу