Військові зі США презентували у Львові систему підготовки артилеристів

23:30 18 вересня 2017 р.


Фото: mil.gov.ua

Національну академію сухопутних військ відвідала делегація Збройних Сил США.

У прес-службі міністерство оборони України розповіли сьогодні, 18 вересня, про візит американської делегації на чолі зі заступником начальника школи артилерії сухопутних військ Збройних сил  США полковник Хейвард Хатсон до львівської Національної академії сухопутних військ: «Під час робочої зустрічі із керівним складом військового вишу та факультету ракетних військ і артилерії начальник Національної академії сухопутних військ, генерал-лейтенант Павло Ткачук, традиційно розповів іноземним гостям про структуру та завдання вишу, особливості підготовки офіцерських кадрів, наголосивши на специфіці навчання майбутніх артилеристів. Звертаючись до американських гостей, начальник академії щиро подякував всьому народу Сполучених Штатів, його уряду та збройним силам за підтримку у нелегкий час та значний внесок у зміцнення обороноздатності країни».

«Після перегляду презентаційного фільму та обміну сувенірами американські офіцери ознайомилися з навчально-матеріальною базою академії. Вони мали змогу відвідати кафедру тактики, Центр імітаційного моделювання, навчально-тренувальний комплекс озброєння і стрільби, музей навчального закладу», – поінформували також у Міноборони.

«Не оминули військові зі США своєю увагою й факультет ракетних військ і артилерії. Представники Збройних сил США провели круглий стіл із науково-педагогічними працівниками цього факультету. Під час зустрічі зі своїми українськими колегами-артилеристами вони презентували систему підготовки фахівців для підрозділів польової артилерії США. Своєю чергою, українські гармаші розповіли про систему підготовки фахівців для підрозділів ракетних військ і артилерії, особливості підготовки фахівців за технічними напрямками тощо. Окрім цього, американські гості мали можливість зустрітися і поспілкуватися із майбутніми офіцерами-артилеристами», – поінформували також у прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

До теми

14:55 2 грудня 2020 р.

Месенджер і вайбер на Львівщині виключать з навчального процесу

Усі вчителі та діти в навчальному закладі мають працювати на єдиній електронній платформі. Це забезпечить синхронність та полегшить технічне забезпечення навчального процесу.

Рубрика: Наука і техніка

21:41 25 листопада 2020 р.

У ЗНО 2021 року внесли кілька змін

У цьогорічному ЗНО, відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України, є певні відмінності із попередніми роками. Для участі у ЗНО можна буде обирати п’ять предметів.

Рубрика: Наука і техніка

20:38 13 листопада 2020 р.

Із 16 листопада закладам профосвіти рекомендовано організувати навчання у змішаній формі – лист МОН

Із 16 листопада закладам професійної (професійно-технічної) освіти рекомендовано проводити навчання за змішаною формою з внесенням змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять. Важливо, що відвідувати заняття учні зможуть групами не більш ніж 20 осіб.

Рубрика: Наука і техніка

15:43 2 листопада 2020 р.

Навчання у школах Львівщини розпочали на всіх територіях, крім червоних

Із понеділка навчання на території «червоних» епідзон відбуватиметься дистанційно. На Львівщині до таких територій потрапили, за рішенням Державної комісії ТЕБ і НС, Пустомитівський та Сокальський райони.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу