Військові впроваджують на Львівщині новітні системи зв’язку

11:55 3 лютого 2018 р.


Фото: mil.gov.ua

Повітряне командування «Захід» розпочало комплексне тренування, в ході якого відпрацьовується удосконалення системи зв’язку.

У міністерстві оборони повідомили напередодні: «В Повітряному командуванні «Захід» активно впроваджують новітні системи зв’язку – на Львівщині триває комплексне тренування з частинами повітряного командування «Захід». У ході нього відпрацьовується питання удосконалення системи зв’язку, а саме каналоутворення з переходом на цифрові потоки».

«Відбувається це з метою переходу від каналів тональної частоти на високоякісну «цифру». Успішно проведено випробування цифрових станцій «Transcend-800», які виробляються у Канаді та нещодавно надійшли на озброєння в частини зв’язку Повітряних Сил Збройних Сил України», – поінформували також у Міноборони.

Офіцер окремого полку зв’язку, підполковник Володимир Сембай, розповів: «На Львівщині сьогодні розгорнуто ретранслятор та передано перший потік інформації між двома точками. Використовуємо ми радіорелейні станції Transcend-800, сучасні цифрові, що можуть одночасно забезпечити від 16 до 84 потоків. Це дозволяє замінити величезну кількість каналів тонального зв’язку на необхідний пункт управління, який може бути розгорнутий в будь-якій точці місцевості. Для розгортання такої станції потрібно всього чотири особи»

Про це повідомили в прес-службі міністерство оборони України, де також опублікували фото з тренувань.

dailylviv.com

До теми

10:10 20 вересня 2020 р.

На Львівщині українці десантувалися з американських «Скопів» (відео)

У межах українсько-американських міжнародних навчань Rapid Trident 2020 на Львівщину завітали американські «Скопи» – саме так перекладається назва конвертоплана «Оспрей».

Рубрика: Наука і техніка

19:50 19 вересня 2020 р.

Інформатика - англійською, а малювання - французькою: у Львові хочуть експериментувати

Зараз в Україні беруть за основу два вектори закордонної освіти: фінський і американський. Котрий з них підходить нам більше і які підводні течії вони містять?

Рубрика: Наука і техніка

18:20 19 вересня 2020 р.

Директор школи східних мов і бойових мистецтв розказав, як побороти сталінську систему освіти

Місцеві управління й департаменти освіти та навчально-методичні центри із надмірними штатами є тягарем «совка», і позбувшись їх, ми полегшимо життя педагогам і учням.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу