Військові впроваджують на Львівщині новітні системи зв’язку

11:55 3 лютого 2018 р.


Фото: mil.gov.ua

Повітряне командування «Захід» розпочало комплексне тренування, в ході якого відпрацьовується удосконалення системи зв’язку.

У міністерстві оборони повідомили напередодні: «В Повітряному командуванні «Захід» активно впроваджують новітні системи зв’язку – на Львівщині триває комплексне тренування з частинами повітряного командування «Захід». У ході нього відпрацьовується питання удосконалення системи зв’язку, а саме каналоутворення з переходом на цифрові потоки».

«Відбувається це з метою переходу від каналів тональної частоти на високоякісну «цифру». Успішно проведено випробування цифрових станцій «Transcend-800», які виробляються у Канаді та нещодавно надійшли на озброєння в частини зв’язку Повітряних Сил Збройних Сил України», – поінформували також у Міноборони.

Офіцер окремого полку зв’язку, підполковник Володимир Сембай, розповів: «На Львівщині сьогодні розгорнуто ретранслятор та передано перший потік інформації між двома точками. Використовуємо ми радіорелейні станції Transcend-800, сучасні цифрові, що можуть одночасно забезпечити від 16 до 84 потоків. Це дозволяє замінити величезну кількість каналів тонального зв’язку на необхідний пункт управління, який може бути розгорнутий в будь-якій точці місцевості. Для розгортання такої станції потрібно всього чотири особи»

Про це повідомили в прес-службі міністерство оборони України, де також опублікували фото з тренувань.

dailylviv.com

До теми

12:05 18 травня 2022 р.

У Львові дозволили літні табори: коли і де

Заклади позашкільної освіти Львова почали працювати за змішаною формою: онлайн і наживо. Вже з червня вони розпочнуть проводити літні табори.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу