Українські військові навчатимуться у Львові приймати рішення за німецькими стандартами

13:15 5 липня 2017 р.


Фото: прес-служба міністерства оборони України

Військового радник збройних сил ФРН, підполковник Олівер Лотце, проведе у Львові спеціалізований курс.

У міністерстві оборони України повідомили сьогодні, 5 липня: «Впродовж тижня в Національній академії сухопутних військ проходитиме для науково-педагогічних працівників військового вишу, Наукового центру Сухопутних військ, а також офіцерів-інструкторів відділу імітаційного моделювання Навчального центру підготовки підрозділів Міжнародного центру миротворчості та безпеки спеціалізований курс з процесу військового прийняття рішень, під час якого вони опановуватимуть навички із планування, організації й проведення військових операцій. Захід відбувається під керівництвом військового радника від збройних сил ФРН підполковника Олівера Лотце».

«Звичайно, дехто зі слухачів вже має певний досвід участі у заходах міжнародного військового співробітництва, операціях з підтримання миру у «гарячих» точках планети й антитерористичній операції на сході України. Проте, для більшості офіцерів такі знання за сучасними світовими військовими стандартами є новими, тож освоювати премудрості ухвалення правильних рішень за іноземним форматом їм доводиться з азів», – зазначили також у Міноборнони.

Натомість підполковник Олівер Лотце розповів: «Загальна мета курсу – ознайомити слухачів із німецьким процесом військового прийняття рішення. Я хочу показати, як відпрацьовується цей процес в Німеччині для того, щоб слухачі курсу володіли різними техніками та підходами під час викладання та навчання курсантів. Окрім цього, елементи цього курсу також можуть викладатися і курсантам тут, в Академії. Саме тому я поділив цей курс на 13 модулів, кожен з яких може викладатися майбутнім офіцерам окремо».

«Під час проведення заходу із слухачами буде проведено чимало цікавих занять. Перед початком роботи для них провели брифінг на тему «Командування місією, штабна робота та посади». Згодом, впродовж кількох днів українських офіцерів під час лекційних занять ознайомлювали з процесом військового прийняття рішення, вчили робити оцінку та огляд ситуації. Останні два дня курсу будуть присвячені відпрацюванню ситуаційних практичних занять», – повідомили також сьогодні, 5 липня, в прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

До теми

11:42 2 грудня 2021 р.

Blue Ghost - місячний посадковий апарат Макса Полякова

Успіх української команди: вдалий технічний огляд NASA посадкового модуля Blue Ghost на крок наблизив Firefly Aerospace Максима Полякова до Місячної місії, яка відбудеться в рамках космічної програми Artemis.

Рубрика: Наука і техніка

14:04 1 грудня 2021 р.

Фірма-фаворит добудовуватиме гімназію у Львові з новою начальницею управління освіти

Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради уклало договір із ТОВ «Вельт капітал» на добудову гімназії «Провесінь» за 59 млн грн.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу