Військові НАТО відкрили у Львові розвантажувальну сумку десантника

12:31 1 лютого 2016 р.

Дін Морфіт (Dean Morfitt), командир відділення, сержант ЗС США, розповідає про транспортувальну сумку, яка розвантажує руки десантника під час бойових дій. Це відбувається в рамках "Школи військової журналістики".

У комплект обмундирування військовослужбовця США входить кевларовий шолом, наколінники, беруші та захисні окуляри, які захищають від сонця, витримують пряме потрапляння кулі та абсолютно захищають від осколків й ударної хвилі при вибухах.

- Усі військовослужбовці мають розвантаження. Кожен боєць може сам визначати, що йому потрібно, але є і стандарти. Обов’язковою є аптечка. Ми її завжди тримаємо зліва. І коли треба буде скористатися чужою, то я завжди знаю, де вона у пораненого є. Також обов’язкові – сім магазинів з 30-ма набоями. Є фляга для води. І спеціальне відділення, де кожен тримає те, що йому потрібно. Я, наприклад, тримаю там прилад нічного бачення, маркери, запасні батарейки, - каже сержант ЗС США  Дін Морфіт (Dean Morfitt).

Докладніше http://dailylviv.com/news/polityka/nato-prymiryaie-na-ukrayinskykh-voyakiv-bronezhylety-z-posylennym-zakhystom-27680


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

19:26 13 жовтня 2021 р.

З 18 жовтня у школах Львова запроваджують канікули

З 18 жовтня учні всіх класів шкіл Львова йдуть на двотижневі канікули. Також не працюватимуть заклади позашкільної освіти. Відповідне рішення прийняли сьогодні на міській комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Наука і техніка

20:49 12 жовтня 2021 р.

Найчастіші поломки машин Фольксваген та рекомендації щодо вибору запчастини для заміни

Фольксваген є відомим німецьким автобрендом. Транспортні засоби такого концерну вирізняються високою якістю, керованістю, комфортністю, безпечністю та гарним екстер'єром.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу