В управлінні освіти міськради розповіли про ремонти в навчальних закладах Львова

16:20 9 серпня 2017 р.

У ЛМР запевнили, що спрямували на ремонтні роботи й придбання обладнання і предметів довгострокового користування 153,2 млн. гривень.

В управлінні освіти Львівської міськради повідомили сьогодні, 9 серпня: «Станом на початок серпня продовжуються ремонтні роботи у львівських дошкільних, загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладах. У зв’язку із наближенням нового навчального року, багато ремонтних робіт перебувають на завершальні стадії або завершено. Під час канікул у школах і садочках замінюють системи опалення, ремонтують харчоблоки, басейни, спортивні майданчики та санвузли, облаштовують лабораторним та демонстаційним обладнанням кабінети фізики та закуповують інтерактивні мультитач-панелі, обладнання для кабінетів захисту Вітчизни».

Начальник управління освіти ЛМР Зоряна Довганик запевнила: «Наступного тижня буде створено виїзні групи із керівників шкіл, представників управління освіти, громадської ради, створеної при управлінні освіти, та батьківської громадськості, щоб оцінити, на скільки школи готові до нового навчального року».

В управлінні освіти міськради розповіли також: «У 2017 році із міського бюджету на ремонтні роботи та на придбання обладнання і предметів довгострокового користування спрямовано 153,2 млн. гривень. Зокрема, на відновлення дошкільних навчальних закладів і груп у них скерували 24,9 млн. гривень на дошкільний навчальний заклад на вулиці Кульпарківській, 182; дошкільний навчальний заклад №111 на вулиці  Виговського, 1а; дошкільний навчальний заклад №96 на вулиці Клепарівській, 31; дошкільний навчальний заклад на вулиці Зубрівській, 9; дошкільний навчальний заклад №97 на вулиці Дністерській, 25; дошкільний навчальний заклад №116 на вулиці Джерельній, 71; дошкільний навчальний заклад ПЗ «Будинок школярів» на вулиці Грінченка, 4а; дошкільний навчальний заклад на вулиці Медової Печери, 13; дошкільний навчальний заклад на вулиці Рильського, 9; дошкільний навчальний заклад на вулиці Дорога Кривчицька, 3; дошкільний навчальний заклад на вулиці Білогорща, 3а; дошкільний навчальний заклад на вулиці Сяйво, 16; реконструкцію першогого поверху в СЗШ №23 на вулиці Варшавській, 126 з метою введення додаткових груп».

В управлінні освіти міськради також запевнили: «Пріоритетним напрямком є відновлення дошкільних навчальних закладів, які тривалий час перебували в оренді, ремонт спортивних майданчиків і стадіонів, які є поблизу навчальних закладів, створення комфортних умов для учнів (ремонти санвузлів, систем опалення, харчоблоків, басейнів, спортивних залів, заміни вікон, ремонт та придбання обладнання для фізико-хімічних лабораторій та кабінетів трудового навчання). Станом на 8 серпня на відновлення 17 спортивних майданчиків виготовлено проектно-кошторисну документацію, відповідної до якої подані тендерні пропозиції щодо визначення підрядної організації на їх облаштування».

В управлінні освіти міськради поінформували також: «Процедури закупівель проводяться на виконання капітального ремонту спортивних майданчиків у СЗШ №6, СЗШ №96, СЗШ №100, СЗШ №17, СЗШ №27, СЗШ №57, СЗШ №83, гімназії «Престиж» та Львівському технологічному ліцеї. Крім того, визначено переможців тендеру з відновлення стадіонів у СЗШ №65 та СЗШ №68, а також капітального ремонту спортивного майданчика СЗШ №66. На розгляді в експертній організації перебувають кошториси по проведенню ремонту у СЗШ №54».

В управлінні освіти ЛМР зазначили також: «В цьому році ми плануємо завершити ремонт 12 спортивних залів, 2 з яких стали переможцями у обласному конкурсі мікропроектів. На сьогодні ведуться ремонтні роботи у шістьох закладах, у трьох оголошено тендерні закупівлі, а у трьох оформлюється дозвільна документація».

В управлінні освіти ЛМР розповіли також: «Завершується ремонт санвузлів, на які у 2017 році виділено кошти. Так, станом на сьогодні вже відремонтовано туалети в 11 загальноосвітніх навчальних закладах. Управління освіти планує відремонтувати усі санвузли у школах вже до кінця 2018 року».

В управлінні освіти ЛМР запевнили також: «На сьогодні в навчальних закладах є 28 басейнів, 11 з них потребують ремонту. До 2020 року планують відновити роботи усіх недіючих басейнів. Крім того, в цьому році відновлять роботу два недіючі багато років басейни (у СЗШ №65 та гімназії першого ступеня)».

В управлінні освіти ЛМР повідомили також: «У 2017 році 14 навчальних закладів Львова стали переможцями у обласному конкурсі мікропроектів відповідно до Програми розвитку освіти Львівщини на 2017-2020 роки. Зараз у Львівській класичній гімназії завершено утеплення фасаду, у СЗШ №69 та СЗШ №98 завершено капітальний ремонт вікон».

Не лише про це повідомили сьогодні, 9 серпня, в прес-службі Львівської міськради. Більше подробиць – на її сайті.

dailylviv.com

До теми

10:35 21 жовтня 2020 р.

Принцип роботи ВСІХ типів шліфувальних верстатів

Розібравши всі типи шліфувальних верстатів і зрозумівши, які задачі закриває той чи інший тип, ростеш, як профі! Ставай профі з нами! Читай статтю та мотай на вус ;)

Рубрика: Наука і техніка

11:14 15 жовтня 2020 р.

Навчальні заклади Львівщини ідуть на карантинні канікули, - комісія

Сьогодні, 15 жовтня, на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося сьогодні, 15 жовтня, розглянули питання щодо особливостей роботи закладів освіти в період адаптивного карантину.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу