Уряд затвердив перелік професій, яким навчатимуть за кошти держбюджету

18:00 16 листопада 2016 р.

Кабмін планує витратити у 2017 році на фінансування пріоритетних для розвитку економіки країни професій 169 мільйонів 600,8 тисячі гривень.

Уряд визначив перелік з 19-ти професій загальнодержавного значення. Підготовка кадрів за цими професіями здійснюватиметься у професійно-технічних навчальних закладах за кошти державного бюджету.

Про це йдеться у постанові уряду, що була прийнята на сьогоднішньому засіданні, 16 листопада. Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич пояснила: «Ці професії – пріоритетні для розвитку економіки країни і підготовка кадрів за ними потребує державної підтримки. Завдяки цьому рішенню ми не лише забезпечимо пріоритетні галузі кваліфікованою робочою силою, а й суттєво підтримаємо професійно-технічні навчальні заклади» 

На фінансування визначених професій у 2017 році уряд планує витратити 169 мільйонів 600,8 тисячі гривень. Ці кошти будуть включені в освітню субвенцію та передані місцевим бюджетам.

З переліком професій можна ознайомитись за посиланням. Про це повідомили сьогодні, 16 листопада, на сайті міністерства освіти і науки України.

dailylviv.com

До теми

12:25 21 липня 2021 р.

3000 кв метрів на вул. Князя Романа у Львові перетворять на інноваційний науковий парк

Інноваційний науковий парк Львівської політехніки, за адресою - вулиця Князя Романа у Львові, є найбільшим розвитковим проєктом, який фінансується цьогоріч за кошти Державного фонду регіонального розвитку на Львівщині. І його реалізація вже стартувала. Наразі у приміщенні на понад 3000 квадратних метрів тривають демонтажні роботи та збільшують потужність електромереж.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу