Уряд спрямував у регіони більше 1,6 млрд. гривень освітньої субвенції

16:15 16 листопада 2016 р.

На придбання шкільних автобусів, які підвозитимуть дітей до навчальних закладів у сільській місцевості, скеровано з державного бюджету 200 мільйонів гривень.

Уряд спрямував місцевим бюджетам один мільярд 615 мільйонів 896,6 тисячі гривень освітньої субвенції з держбюджету для вирішення нагальних проблем галузі, зокрема зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів. Відповідне розпорядження Кабінету Міністрів було прийняте сьогодні 16 листопада.

Зокрема, за рахунок державних коштів будуть придбані шкільні автобуси, які підвозитимуть дітей до навчальних закладів у сільській місцевості. На це спрямовано 200 мільйонів гривень. Використовувати кошти будуть на засадах співфінансування: не більше 70 відсотків – за рахунок освітньої субвенції, не менше 30 відсотків – за рахунок коштів місцевих бюджетів. 

Своєю чергою, державну субвенцію в 300 мільйонів гривень витратять на оснащення закладів освіти з поглибленим вивченням природничих та математичних предметів. Комп’ютерні комплекси з мультимедійними засобами навчання придбають для кабінетів фізики, хімії, біології, географії, математики. Окрім цього, гроші спрямують і на впровадження енергозберігаючих технологій. 

Суттєву допомогу на забезпечення освітнього процесу отримають об’єднані територіальні громади – уряд передбачив для них 300 мільйонів гривень  на придбання автобусів, оснащення навчальних кабінетів, впровадження енергозберігаючих технологій. Окрім цього, кошти державної субвенції спрямують для виплат зарплат освітянам, оплату комунальних послуг та енергоносіїв та недопущення виникнення заборгованості із зазначених виплат до кінця поточного року. 

Про це повідомляється в середу, 16 листопада, на Урядовому порталі, де також запевнили, що сьогоднішнє розпорядження Кабінету Міністрів дасть змогу уникнути виникнення заборгованості із заробітної плати працівникам загальноосвітніх навчальних закладів на кінець року, придбати шкільні автобуси для перевезення дітей, що проживають у сільській місцевості, та зміцнити матеріально-технічну базу навчальних закладів.

dailylviv.com

До теми

12:25 21 липня 2021 р.

3000 кв метрів на вул. Князя Романа у Львові перетворять на інноваційний науковий парк

Інноваційний науковий парк Львівської політехніки, за адресою - вулиця Князя Романа у Львові, є найбільшим розвитковим проєктом, який фінансується цьогоріч за кошти Державного фонду регіонального розвитку на Львівщині. І його реалізація вже стартувала. Наразі у приміщенні на понад 3000 квадратних метрів тривають демонтажні роботи та збільшують потужність електромереж.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу