Уряд спрямував Львівщині 166 мільйонів гривень освітньої субвенції

11:30 14 лютого 2020 р.

  • 0


Фото: konkurent.in.ua

Виплата коштів педагогам вперше буде здійснюватись із розрахунку реальної кількості учнів, а не за минулорічними даними.

Про це повідомили в п’ятницю, 14 лютого, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що ідповідне рішення уряду було прийняте 12 лютого. На ухвалення такого рішення облдержадміністрація, департамент фінансів та департамент освіти і науки наполягали тривалий період.

Наприкінці минулого та на початку цього року працювали спільно з профільними міністерствами і робили все для того, щоб області виділили додатковий фінансовий ресурс. Чергове вдосконалення формули розподілу освітньої субвенції за нашими пропозиціями та наполегливість дали свій результат – уряд додатково спрямував Львівщині 166 мільйонів гривень освітньої субвенції, які дадуть можливість місцевим органам влади виплачувати додаткові кошти освітянам області.

Як інформував «ЩЛ», у 30 львівських школах закінчився карантин.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:15 20 лютого 2020 р.

Педагоги приватних шкіл на Львівщині отримають 2,5 млн. гривень зарплати

На виплату заробітної плати педагогічним працівникам приватних шкіл області спрямували 2,5 млн. гривень, що забезпечує видатки в повному обсязі за січень і лютий.

Рубрика: Наука і техніка

10:45 13 лютого 2020 р.

Рятувальники на Львівщині отримають снігоболотоходи

У п’ятницю, 14 лютого, о 10:40 у 2-му Спеціальному центрі швидкого реагування ДСНС України на вулиці Спортивній, 44 у Дрогобичі розпочнеться урочиста церемонія передачі нової сучасної техніки для гірських пошуково-рятувальних підрозділів територіальних органів ДСНС України Західного регіону

Рубрика: Наука і техніка