Українці успішно завершили випробування протикорабельного комплексу «Нептун»

14:15 5 грудня 2018 р.

  • 0
  • 753

Фото зі серпневого випробування ракети
Фото: pravda.com.ua

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов запевнив: «Випробування українських ракет довели, що Україна здатна захистити свої рубежі на Чорному та Азовському морі».

«На півдні України успішно завершені випробування протикорабельного комплексу «Нептун», – повідомив у середу, 5 грудня Міністр оборони України Степан Полторак, який також зазначив: «Це свідчення того, що ми не стоїмо на місці, ми робимо висновки».

«Випробування українських ракет довели, що Україна здатна захистити свої рубежі на Чорному та Азовському морі», – заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов після закінчення випробувань на військовому полігоні в Одеській області.

За його словами, під час випробувань було досягнуто важливих результатів. Зокрема – проведено успішну льотну перевірку українських крилатих ракет, та відпрацьовано систему берегової оборони за допомогою модернізованого ракетного комплексу С-125.

«Завдання, яке було поставлене сьогодні для крилатих ракет, – перевірка на дальність та точність ураження надводних цілей. Ціль було знищено на відстані 280 кілометрів. для перевірки результатів ураження цілей на великій дальності була задіяна авіація, а також обладнано спеціальний пункт на острові Зміїний», – уточнив секретар РНБО України.

«Для посилення берегової оборони здійснено перевірку точності та надійності враження плавзасобів умовного противника ракетними комплексами С-125, які пройшли глибоку модернізацію на підприємствах українського ОПК. За результатами ураження плавзасобів, модернізовані С-125 довели свою ефективність. Відбулися вісім пусків під час яких було знищено вісім надводних цілей. Це дуже гарний результат, який доводить, що ці модернізовані комплекси здатні забезпечити надійний захист від агресії як з повітря, так і з моря, та значно посилять берегову оборону Чорноморського та Азовського узбережжя», – наголосив Турчинов.

Про це повідомили в середу, 5 грудня, в Раді національної безпеки і оборони України.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

18:00 14 лютого 2019 р.

У Львівському університеті відкриють ІТ-лабораторію

У п’ятницю, 15 лютого, о 12:00 у навчальному корпусі Львівського національного університету імені Івана Франка на вулиці Драгоманова розпочнеться відкриття ІТ-лабораторії «Infopulse Data Science & Machine Learning Lab» за сприяння компанії «Infopulse» і «Львівського «ІТ Кластеру».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 618

16:48 14 лютого 2019 р.

У Львові розпочали відбір на навчання у ВНЗ ДСНС

Психологи Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Львівській області проводять психологічний відбір кандидатів на навчання у ВНЗ ДСНС.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 537

Останні новини

Гривня подешевшала на дев’ять копійок

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Незалежність без декларативності

Рубрика: Політика

Курс - НАТО і ЄС

Рубрика: Політика

Чорні технології на виборах Президента

Рубрика: Політика

Порушення виборчого законодавства на Львівщині

Рубрика: Політика

Спогади Романа Яремкевича, друга "Вчителя"

Рубрика: Історія

Всі відео розділу