Учні запропонували зміни в десятьох львівських школах

13:45 11 жовтня 2016 р.

У міськраді запевнили, що після презентацій проектів змін конкурсна комісія вибере три кращі з них, які будуть профінансовані.

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 11 жовтня, що в рамках проекту «Friendly School» вже подано 10 заявок від учнів на зміни у школах. Зокремак –про створення еко-зони, оновлення простору школи та реконструкція старих приміщень.

Відповідно до умов конкурсу, учні школи мають подати одну ідею удосконалення своєї школи. Після презентацій цих проектів конкурсна комісія вибере три кращих із них, які будуть профінансовані.

Фінальна дата подання заявок – 15 жовтня 2016 року. А вже у листопаді учні 10 шкіл матимуть змогу пройти 10 тренінгів та удосконалити свої презентації. Координатор проект Христина Мартиняк запевнила: «Ми вже отримали заявки від учнів, які точно знають, що хочуть змінити у своїй школі. Тематика проектів є різна: створення еко-зони, оновлення простору школи та реконструкція старих приміщень».

У прес-службі Львівської міськради повідомили також, що до закінчення реєстрації на проект «Friendly School» залишилося чотири дні, й що вже другий рік поспіль відділ промоції міста спільно з управлінням освіти ЛМР проводять конкурс для учнів шкіл Львова на найкращий проект удосконалення своєї школи.

Усю інформацію можна знайти на сторінках у соціальних мережах. Також можна телефонувати координаторам проекту: Христині – за номером 097 176 70 76, а Костянтину – за номером 063 832 68 04. E-mail – friendlyschool2016@gamil.com. Посилання для реєстрації – https://goo.gl/forms/O9hjRFtIrsgPCLmV2

dailylviv.com

До теми

20:38 13 листопада 2020 р.

Із 16 листопада закладам профосвіти рекомендовано організувати навчання у змішаній формі – лист МОН

Із 16 листопада закладам професійної (професійно-технічної) освіти рекомендовано проводити навчання за змішаною формою з внесенням змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять. Важливо, що відвідувати заняття учні зможуть групами не більш ніж 20 осіб.

Рубрика: Наука і техніка

15:43 2 листопада 2020 р.

Навчання у школах Львівщини розпочали на всіх територіях, крім червоних

Із понеділка навчання на території «червоних» епідзон відбуватиметься дистанційно. На Львівщині до таких територій потрапили, за рішенням Державної комісії ТЕБ і НС, Пустомитівський та Сокальський райони.

Рубрика: Наука і техніка

17:10 30 жовтня 2020 р.

У двох районах Львівщини навчатимуться дистанційно, інші вирішуватимуть самостійно

Оскільки дві території області - Пустомитівський і Сокальський райони потрапили до червоної зони, в понеділок навчання на цих територіях відбуватиметься дистанційно.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу