Учні й педагоги 21 навчального закладу у Львові відпочивають через грип

11:00 19 лютого 2018 р.


Фото: ukrinform.com

У міськраді розповіли про те, в яких навчальних закладах оголошено карантин.

У прес-службі Львівської міськради повідомили в понеділок, 19 лютого: «Станом сьогодні на ранок навчання призупинено у 21 школі, з них у п’яти – до п’ятниці. Інші школи повертаються на навчання в середу та в четвер. Таке рішення прийнято, з метою запобігання росту захворюваності на грип».

У міськраді також конкретизували: «Відтак, до 19 лютого (включно) навчання призупинено у СЗШ №96. Погоджено призупинення навчання до 20 лютого (включно) у ССЗШ №46 імені В’ячеслава Чорновола, СЗШ №42, НВК «Школа-ліцей «Оріяна», НВК «Школа-садок «Софія», Львівська гімназія «Євшан»; до 21 лютого – у СЗШ №36, до 21 лютого (включно) – у НВК «Школа І ступеня – гімназія», СЗШ №57 імені Короля Данила, СЗШ №23, СЗШ №54, НВК «садку-школі «Дзвіночок», СЗШ №47, СЗШ №29 та Львівській лінгвістичній гімназії».

«Продовжено призупинення навчання до 20 лютого (включно) – у СЗШ №13, до 22 лютого (включно) – у СЗШ №20, до 23 лютого (включно) у ССЗШ №53, ССЗШ №37, Львівській українській гуманітарній гімназії імені Олени Степанів, СЗШ №77. Відтак, 19 лютого навчання призупинено у 21 закладі загальної середньої освіти», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

10:24 11 серпня 2022 р.

Найбільше вступників має Львівська політехніка

На другому місці – Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Третє місце – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Рубрика: Наука і техніка

14:33 10 серпня 2022 р.

Усі переселенці покинули львівські школи

У школах Львівської громади більше не живуть переселенці. Їх переселили у інші локації, щоб підготувати навчальні заклади до нового очного навчального року.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу