Учень львівської школи №9 здобув для неї новий комп’ютерний клас

14:00 22 травня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Переможець інтернет-олімпіади з ІТ отримав у Львові премію 10 тисяч гривень, а школа, де він вчиться, – новий комп’ютерний клас

Про це повідомили в середу, 22 травня, в прес-службі Львівської міськради , де також розповіли: «Уже шостий рік поспіль у Львові тривають інтернет-олімпіади. Їх організовує управління освіти Львівської міської ради спільно з ІТ кластером та Національним університетом «Львівська політехніка». Цього року такі змагання проводили з предметів: інформаційні технології, біологія, англійська мова, українська мова, історія України, фізика, хімія та математика».

«Загалом для участі в інтернет-олімпіадах 2019 року зареєструвалисчя майже п’ять тисяч учнів, з них перемогу отримали 46 школярів. Відтак, сьогодні переможці отримали за третє місце сертифікати й блютус-навушники, за друге місце – сертифікати та смарт-годинники, за перше місце – сертифікати та планшети. Міський голова Львова Андрій Садовий вручив гран-прі та планшет переможцю третього етапу VІ міської учнівської інтернет-олімпіади з інформаційних технологій «ITChallenge» – учню 10 класу середньої загальноосвітньої школи №9 Олександру Оглашенному, який отримав від «ІТ Кластеру» сертифікат на суму 10 тисяч гривень та комп’ютерний клас для своєї школи», – поінформували також у ЛМР.

dailylviv.com

До теми

21:41 25 листопада 2020 р.

У ЗНО 2021 року внесли кілька змін

У цьогорічному ЗНО, відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України, є певні відмінності із попередніми роками. Для участі у ЗНО можна буде обирати п’ять предметів.

Рубрика: Наука і техніка

20:38 13 листопада 2020 р.

Із 16 листопада закладам профосвіти рекомендовано організувати навчання у змішаній формі – лист МОН

Із 16 листопада закладам професійної (професійно-технічної) освіти рекомендовано проводити навчання за змішаною формою з внесенням змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять. Важливо, що відвідувати заняття учні зможуть групами не більш ніж 20 осіб.

Рубрика: Наука і техніка

15:43 2 листопада 2020 р.

Навчання у школах Львівщини розпочали на всіх територіях, крім червоних

Із понеділка навчання на території «червоних» епідзон відбуватиметься дистанційно. На Львівщині до таких територій потрапили, за рішенням Державної комісії ТЕБ і НС, Пустомитівський та Сокальський райони.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу