Учень львівської школи №9 здобув для неї новий комп’ютерний клас

14:00 22 травня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Переможець інтернет-олімпіади з ІТ отримав у Львові премію 10 тисяч гривень, а школа, де він вчиться, – новий комп’ютерний клас

Про це повідомили в середу, 22 травня, в прес-службі Львівської міськради , де також розповіли: «Уже шостий рік поспіль у Львові тривають інтернет-олімпіади. Їх організовує управління освіти Львівської міської ради спільно з ІТ кластером та Національним університетом «Львівська політехніка». Цього року такі змагання проводили з предметів: інформаційні технології, біологія, англійська мова, українська мова, історія України, фізика, хімія та математика».

«Загалом для участі в інтернет-олімпіадах 2019 року зареєструвалисчя майже п’ять тисяч учнів, з них перемогу отримали 46 школярів. Відтак, сьогодні переможці отримали за третє місце сертифікати й блютус-навушники, за друге місце – сертифікати та смарт-годинники, за перше місце – сертифікати та планшети. Міський голова Львова Андрій Садовий вручив гран-прі та планшет переможцю третього етапу VІ міської учнівської інтернет-олімпіади з інформаційних технологій «ITChallenge» – учню 10 класу середньої загальноосвітньої школи №9 Олександру Оглашенному, який отримав від «ІТ Кластеру» сертифікат на суму 10 тисяч гривень та комп’ютерний клас для своєї школи», – поінформували також у ЛМР.

dailylviv.com

До теми

17:25 24 листопада 2021 р.

На Львівщині студентам дають вісім видів премій, але всі - по 6 тисяч гривень

В університеті Франка сьогодні нагородили студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти, які брали участь у конкурсі на здобуття премії. Премії вручали у галузі природничих і технічних наук. Грошові винагороди та відзнаки отримали дві сотні студентів із різних закладів Львова. Сума кожної премії - 6000 грн.

Рубрика: Наука і техніка

09:21 22 листопада 2021 р.

Сьогодні до школи повернулись учні, але у Львові й далі фіксують досить високу смертність,- Москаленко

Сьогодні до школи повернулись учні і молодших, і старших класів. Але у Львові й далі фіксують досить високу смертність серед мешканців.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу