Учасники війни на сході України провели у Львові уроки для школярів

10:24 24 листопада 2015 р.


Фото: kapelanstvo.info

Бійці відповідали на запитання дітей.

У понеділок, 23 листопада, учасники війни на сході України провели разом із капеланом, отцес Всеволодом Семененком, заняття для львівських школярів. Про це повідомили на інформаційному порталі пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ, де також розповіли: 

«Зокрема, побувати на цих особливих уроках мали нагоду учні перших-шостих класів Школи святої Софії. Розпочали зустріч спільною молитвою, під час якої і діти, і бійці могли висловити свої молитовні намірення, а тоді всі разом виконали Державний Гімн України.

Далі ж відбулись самі заняття, під час яких військовослужбовці спілкувались із дітьми та відповідали на їхні питання. Як розповіли бійці, запитання учнів є дуже щирими та дають наснагу для подальшого служіння, адже дехто із захисників вже незабаром знову відбуватиме в зону АТО.

Окрім того, діти підготували для військовослужбовців малюнки-листівки, які солдати обіцяли взяти із собою на передову. Після насичених занять, сповнених щирості й правдивого зацікавлення, на військових також чекала екскурсія самою школою та Свято-Покровським монастирем сестер Студійського уставу УГКЦ». 

Про це повідомили на інформаційному порталі пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ «Капеланство.info», де також опублікувакли світлини з місця події.

dailylviv.com

До теми

22:04 7 травня 2021 р.

Вступ бакалаврів до магістратури-2021: відповіді на 24 запитання

Для вступників до магістратури, які складають ЄВІ/ЄВФФ, прийом заяв та документів розпочнеться 15 липня. Водночас для осіб, які не складають ЄВІ/ЄФВВ, прийом документів стартує 22 червня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу