Учасники АТО проводять у школах Львівщини патріотичні уроки

14:30 4 січня 2018 р.

  • 0
  • 1029


Фото: loda.gov.ua

17 навчальним закладам освіти на Львівщині присвоїли імена загиблих Героїв АТО.

У прес-службі Львівської облдержадміністрації повідомили сьогодні, 4 січня: «Учасники АТО проводять у школах області для учнів патріотичні заходи. Це розповіді про бойові дії на сході України, виховні години на патріотичну тематику, презентації фільмів тощо. Зокрема, під час урочистих свят учасники антитерористичної операції виступають з привітальним словом у закладах освіти області. У своїх виступах вони наголошують учням про важливість збереження територіальної цілісності України, виховують патріотичний дух у дітей та молоді».

«З метою вшанування героїв УПА та героїв АТО у Львівському обласному Будинку учителя організували освітянські діалоги на тему «Постаті героїв УПА в контексті АТО». Львівський обласний учнівський парламент підготував відеоролик про історію українського війська та презентував його українським воїнам у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону, а також школярі вручили книги, які зібрали лідери учнівського самоврядування», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Станом на 1 грудня 2017 року, на 139 закладах освіти встановили меморіальні дошки з інформацією про загиблих учасників АТО. 17 закладам освіти присвоїли імена загиблих Героїв АТО», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:00 23 червня 2018 р.

253 випускники Львівського ДУВС отримали дипломи біля пам’ятника Тарасові Шевченку

У суботу, 23 червня, у Львові на площі перед пам’ятником Тарасу Шевченкові відбулись урочистості з нагоди випуску та посвяти в захисники правопорядку 253 випускників Львівського державного університету внутрішніх справ.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 150

11:15 22 червня 2018 р.

1008 випускників львівського університету отримали дипломи медиків

У п’ятницю, 22 червня, на площі біля адміністративного корпусу Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького відбулось урочисте засідання Вченої ради університету з нагоди випуску студентів-медиків.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 771

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Книга "Страсті Христові" про художника Василя Курилика

Рубрика: Культура

Кого підтримає Кремль на виборах-2019

Рубрика: Політика

«Міс Львів-2018» : 14 конкурсанток-фіналісток

Рубрика: Культура

Як смітник стає полігоном: співпраця ОМС і приватного інвестора

Рубрика: Економіка

Бухгалтерська правда-6-2018: імпорт товару і послуги

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу