Учасники АТО навчали на Львівщині 332 викладачів предмету «Захист Вітчизни»

16:35 1 березня 2018 р.


Фото: ngu.gov.ua

У Золочеві, Раковці, Старичах, Стрию, Самборі, Дрогобичі й Великі Мостах відбулися одноденні навчання викладачів предмету «Захист Вітчизни».

У департаменті освіти і науки облдержадміністрації Львівської облдержадміністрації повідомили сьогодні, 1 березня, що він спільно зі Львівським обласним військовим комісаріатом організував для вчителів предмета «Захист Вітчизни» закладів загальної середньої освіти області одноденні навчання. Зокрема – на теми «Тактична підготовка. Бойові двійки, трійки», «Тактична медицина», «Методика занять з практичної стрільби в умовах закладу освіти».

Заняття з вчителями проводили досвідченні інструктори – учасники АТО. Одноденні навчання проходили на базі військових частин Національної Гвардії України у Золочеві й селі Раковець у Пустомитівському районі, військових частинах Збройних Сил України у Старичах у Яворівському районі, Стрию, Самборі й Дрогобичі, а також на базі військової частини Державної прикордонної служби у Великих Мостах. Зокрема, такі навчання пройшли 332 вчителі предмету «Захист Вітчизни» області.

«Знання, вміння та навички, отримані під час навчань, будуть використанні при проведенні навчально-польових зборів для учнів закладів загальної середньої освіти. навчання проводилися на виконання указу Президента України № 580/2015 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки» від 13 жовтня2015 року, листа Головного управління Національної Гвардії України №27/22/2-8213 «Про вдосконалення взаємодії з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді» від 17 листопада 2017 року та з метою підвищення фахового рівня вчителів предмету «Захист Вітчизни» закладів загальної середньої освіти», – поінформували також у департаменті освіти і науки Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

10:24 11 серпня 2022 р.

Найбільше вступників має Львівська політехніка

На другому місці – Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Третє місце – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Рубрика: Наука і техніка

14:33 10 серпня 2022 р.

Усі переселенці покинули львівські школи

У школах Львівської громади більше не живуть переселенці. Їх переселили у інші локації, щоб підготувати навчальні заклади до нового очного навчального року.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу