Учасники АТО навчали на Львівщині 332 викладачів предмету «Захист Вітчизни»

16:35 1 березня 2018 р.


Фото: ngu.gov.ua

У Золочеві, Раковці, Старичах, Стрию, Самборі, Дрогобичі й Великі Мостах відбулися одноденні навчання викладачів предмету «Захист Вітчизни».

У департаменті освіти і науки облдержадміністрації Львівської облдержадміністрації повідомили сьогодні, 1 березня, що він спільно зі Львівським обласним військовим комісаріатом організував для вчителів предмета «Захист Вітчизни» закладів загальної середньої освіти області одноденні навчання. Зокрема – на теми «Тактична підготовка. Бойові двійки, трійки», «Тактична медицина», «Методика занять з практичної стрільби в умовах закладу освіти».

Заняття з вчителями проводили досвідченні інструктори – учасники АТО. Одноденні навчання проходили на базі військових частин Національної Гвардії України у Золочеві й селі Раковець у Пустомитівському районі, військових частинах Збройних Сил України у Старичах у Яворівському районі, Стрию, Самборі й Дрогобичі, а також на базі військової частини Державної прикордонної служби у Великих Мостах. Зокрема, такі навчання пройшли 332 вчителі предмету «Захист Вітчизни» області.

«Знання, вміння та навички, отримані під час навчань, будуть використанні при проведенні навчально-польових зборів для учнів закладів загальної середньої освіти. навчання проводилися на виконання указу Президента України № 580/2015 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки» від 13 жовтня2015 року, листа Головного управління Національної Гвардії України №27/22/2-8213 «Про вдосконалення взаємодії з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді» від 17 листопада 2017 року та з метою підвищення фахового рівня вчителів предмету «Захист Вітчизни» закладів загальної середньої освіти», – поінформували також у департаменті освіти і науки Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

12:07 14 червня 2021 р.

Директорам шкіл Львівської МТГ пообіцяли 27 тис грн заробітної плати

Виконком підтримав положення про преміювання керівників закладів загальної середньої освіти Львівської міської територіальної громади. З вересня освітяни отримуватимуть по 27 тисяч гривень зарплати.

Рубрика: Наука і техніка

19:31 10 червня 2021 р.

У Львові розпочали роботу пришкільні та позашкільні табори для дітей. Кількість місць обмежена

Цьогоріч табори організують при чотирьох закладах загальної середньої освіти: Ліцей №21, Львівська середня загальноосвітня школа №71, НВК «ШЕЛ»

Рубрика: Наука і техніка

17:25 7 червня 2021 р.

Телевізори JVC та їх особливості

Техніка JVC та її особливості. Основні моделі та характеристики побутової техніки. Критерії вибору та ключові фішки відомого бренду.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу