У школах мають створити резерв вчителів на випадок Covid-19

16:15 7 вересня 2020 р.

Хвороба вчителя не повинна стати причиною зупинки навчання, адже до коронавірусу педагоги теж хворіли. Школа має передбачати заміну вчителів на випадок хвороби когось із колег.

Про це інформує пресслужба ЛОДА.

«У цьому контексті процес контролює дирекція школи, і я не бачу тут значних клопотів, якщо не йдеться про масове захворювання педагогів, - розповів заступник директора департаменту освіти та науки Львівської ОДА Роман Пастушенко.

Разом із тим,  якщо в родині школяра хтось захворіє на коронавірус, дитину не варто відпускати до школи.

«Згідно із протоколом, 14 днів кожна контактна особа має перебувати на ізоляції, і відповідно, школу відвідувати дитина не може, аби не наражати інших на ризик інфікування», - розповів директор департаменту охорони здоров’я Орест Чемерис.

При отриманні позитивного ПЛР-тесту когось із родини, батьки мають повідомити дирекції школи про такий факт. А для діток в ізоляції організовують індивідуальне навчання.

«В частині шкіл таке дистанційне навчання уже є. Класи ділять на групи і організовують почерговість відвідування школи. Тому алгоритми індивідуального навчання уже напрацьовані. Певна річ, це додаткове навантаження для вчителів, але інших варіантів поки що нема», - наголосив Роман Пастушенко.

Якщо ж у школяра підтверджується Covid-19, увесь клас має іти на ізоляцію теж на два тижні. У такому випадку увесь клас в обов’язковому порядку переходить на дистанційне навчання.

Додамо, у школах Львова через коронавірус класи переводять на дистанційне навчання.

dailylviv.com

До теми

13:58 25 лютого 2021 р.

У Львові беруться оцифрувати всю ЛМТГ до 2025 року

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021−2025 рр».

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу