У школах Львівщини регулярно проводитимуть практичні заняття зі стрільби

18:50 20 березня 2015 р.


Фото: з інтернет-мережі «Facebook»

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі ЛОДА, у школах нашої області створять центри для ознайомлення із видами стрілецької зброї та регулярно проводитимуть практичні заняття для юнаків 10-11 класів.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 20 березня, «Щоденному Львову»:

«У школах Львівщини створять центри для ознайомлення із видами стрілецької зброї та регулярно проводитимуть практичні заняття для юнаків 10-11 класів. Навчання школярів відбуватиметься за програмою з дисципліни «Захист Вітчизни», до якої окремим розділом включається заняття з вогневої підготовки.

Учні матимуть змогу вивчити основи стрільби та правила поводження із стрілецькою зброєю, а також ознайомитися з будовою та принципом дії  ручних осколкових гранат. Для виконання практичних вправ стрільби з автоматичної зброї освітні установи спільно з командуванням військових частин, уточнюють графіки їх проведення.

Попрактикуватися зі зброєю зможуть учні лише 10-11 класів. Організація відповідних Центрів та навчання у них здійснюється згідно з указом Президента України від №948/2002 та постанови Кабміну №1770».

dailylviv.com

До теми

17:32 5 березня 2021 р.

З 9 березня закладам освіти Львівщини рекомендують перейти на дистанційне навчання

У зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації на Львівщині провели позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС).

Рубрика: Наука і техніка

13:58 25 лютого 2021 р.

У Львові беруться оцифрувати всю ЛМТГ до 2025 року

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021−2025 рр».

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу