У школах Львівщини регулярно проводитимуть практичні заняття зі стрільби

18:50 20 березня 2015 р.


Фото: з інтернет-мережі «Facebook»

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі ЛОДА, у школах нашої області створять центри для ознайомлення із видами стрілецької зброї та регулярно проводитимуть практичні заняття для юнаків 10-11 класів.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 20 березня, «Щоденному Львову»:

«У школах Львівщини створять центри для ознайомлення із видами стрілецької зброї та регулярно проводитимуть практичні заняття для юнаків 10-11 класів. Навчання школярів відбуватиметься за програмою з дисципліни «Захист Вітчизни», до якої окремим розділом включається заняття з вогневої підготовки.

Учні матимуть змогу вивчити основи стрільби та правила поводження із стрілецькою зброєю, а також ознайомитися з будовою та принципом дії  ручних осколкових гранат. Для виконання практичних вправ стрільби з автоматичної зброї освітні установи спільно з командуванням військових частин, уточнюють графіки їх проведення.

Попрактикуватися зі зброєю зможуть учні лише 10-11 класів. Організація відповідних Центрів та навчання у них здійснюється згідно з указом Президента України від №948/2002 та постанови Кабміну №1770».

dailylviv.com

До теми

12:05 18 травня 2022 р.

У Львові дозволили літні табори: коли і де

Заклади позашкільної освіти Львова почали працювати за змішаною формою: онлайн і наживо. Вже з червня вони розпочнуть проводити літні табори.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу