У мистецьких школах на Львівщині навчаються 23 274 дитини

13:15 10 вересня 2018 р.

  • 0
  • 741


Фото: loda.gov.ua

В облдержадміністрації запевнили: «На Львівщині працює 81 мистецька школа, в якій навчається 23 274 дитини».

Про це повідомили в понеділок, 10 вересня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «30 мистецьких шкіл – у містах обласного значення, 37 – у районах, а 14 – в ОТГ. Учні можуть вільно обирати для навчання заклад позашкільної освіти, який територіально найближче розташований до місця проживання. У такому разі, кошти мають перераховуватися до бюджету району, міста чи ОТГ, де виявила бажання навчатися дитина, з бюджету району, міста чи ОТГ за місцем проживання (принцип «гроші ідуть за дитиною»). За наявності посвідчення учня мистецької школи діти мають право на безкоштовний доїзд до місця навчання та у зворотному напрямку».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:30 12 липня 2019 р.

У школах Львова буде домедична допомога

Депутати Львівської міської ради затвердили програму «Домедична допомога: компетентності для життя», за якою учнів та педагогів львівських шкіл навчатимуть, як надавати невідкладну медичну допомогу у критичних ситуаціях, а для шкіл придбають тренажери для штучного дихання.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 480

14:15 11 липня 2019 р.

На Львівщині організували для студентів літню школу

5-9 липня у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулася літня школа «Вплив європейської інтеграції на публічне управління».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 549