У Львові збиратимуть «Шкільний портфелик» потребуючим дітям

11:05 29 серпня 2018 р.


Фото: facebook.com/caritaslviv

Благодійний фонд «Карітас-Львів УГКЦ» організує напередодні нового навчального року акцію «Шкільний портфелик».

Про це повідомили в середу, 29 серпня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Мета проведення акції – зібрати шкільне приладдя, канцтовари та кошти для забезпечення дітей із багатодітних, незаможних родин всім необхідним до початку навчального року. Як інформує БФ «Карітас-Львів УГКЦ», портфелі зі всім необхідним для школи отримують діти з сімей зі складним матеріальним становищем, діти, що виховуються без матері або батька, де батьки з інвалідністю, багатодітні родини, а також внутрішньо переміщені з Криму та східних областей України».

«Матеріальну та фінансову допомогу акції надають різноманітні жертводавці – приватні особи, бізнес-структури, церковні спільноти, міжнародні благодійники – всі ті, кому небайдужі проблеми ближніх. 30 серпня відбудеться урочисте завершення акції «Шкільний портфелик», – поінформували також у міськраді.

«Крім вручення портфелів, також буде проводитися вікторина для дітей та зустріч з поетесами Львова, щоб створити атмосферу свята для підопічних Карітасу. Захід розпочнеться о 10.00 на вулиці Костя Левицького, 111», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

22:04 7 травня 2021 р.

Вступ бакалаврів до магістратури-2021: відповіді на 24 запитання

Для вступників до магістратури, які складають ЄВІ/ЄВФФ, прийом заяв та документів розпочнеться 15 липня. Водночас для осіб, які не складають ЄВІ/ЄФВВ, прийом документів стартує 22 червня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу