У Львові, закликаючи оплачувати проїзд у трамваї, порівнюють його з лімузином (відео)

15:55 14 листопада 2013 р.


Фото: Gazeta.ua

Міський голова стверджує, що покататися на новенькому «Електроні» приїздять з інших міст.

Як повідомляє сьогодні, 14 листопада, «Gazeta.ua», на трамвайних зупинках Львова з'явилися чорно-білі оголошення, в яких, закликаючи пасажирів оплачувати проїзд у новому трамваї «Електрон», порівнюють з лімузином.

«Привіт! Я шикарний лімузин. Кожен мріє на мені покататися, бо я коштую 600 тисяч баксів! Лише за 300 гривень Ви можете орендувати мене на годину!», – йдеться в оголошенні.

Поряд прикріплене фото нового трамвая: «А я трамвай «Електрон» Т5L64 – лише один такий в Україні. Я коштую 1 млн. євро, а проїзд у мене доступний усім, бо коштує лише 1,5 гривні!»

«Новий трамвай став для нашого міста справжньою атракцією, – коментує мер міста Андрій Садовий. – До Львова приїздять з інших міст, щоб покататися на туристичному «чудо-поїзді» і трамваї «Електрон». Тому я зроблю все, щоб цей завод і надалі виготовляв для нас трамваї. А також тролейбуси й автобуси. Це якісніше і дешевше, аніж в інших виробників».

Принагідно «Gazeta.ua» нагадує, що декілька років тому у трамваях Львова розвісили оголошення з біографією вбивці голови Оун Степана Бандери – Богдана Сташинського, якого КДБ завербувала після того, як не сплатив проїзд в електричці. «Сьогодні не платиш за проїзд – завтра агент КДБ!», – так львів'ян закликали купувати квитки.

«ЩЛ» розповідав про поповнення в електротранспортному парку міста в публікації «Трамвай «Електрона» буде ліпший за його телевізори?», а також повідомляв, що у Львові випустять ще й перший в Україні електробус.


Відео: Остап Ільків

dailylviv.com

До теми

12:41 16 вересня 2021 р.

Як працюватимуть заклади освіти з 20 вересня – уряд запровадив нові карантинні обмеження

На Урядовому порталі оприлюднено зміни до постанов Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. №1236 і від 29 червня 2021 р. №677, що запроваджують нові карантинні обмеження для запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.

Рубрика: Наука і техніка

11:49 15 вересня 2021 р.

За успішну сертифікацію педагогам дадуть 20% до заробітної плати

З 20 вересня до 12 листопада 2021 року триватиме третій етап пілотної сертифікації вчителів початкових класів – вивчення практичного досвіду роботи педагогів. Цьогоріч участь у ньому візьме 1171 вчитель, який успішно пройшов другий етап сертифікації – самооцінювання власної педагогічної майстерності.

Рубрика: Наука і техніка

20:57 14 вересня 2021 р.

20 шкіл Львівщини з 17 територіальних громад одержать 40 млн грн (список): найбільше - у Зубрі

Комісія з розгляду проєктів Міністерства освіти і науки України визначила перелік шкіл, які отримають фінансування у межах Урядової програми «Спроможна школа для кращих результатів».

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу