У Львові встановили дві зарядні станції електромобілів

16:34 30 жовтня 2015 р.


Фото: зі сторінки Андрія Пишного в інтернет-мережі «Facebook»

За словами голови засновника ТОВ «Тесла Клуб Україна», всі її пристрої безкоштовні для користувачів.

«У Львові на базі відділення нового типу Ощадбанку, що на вулиці Січових Стрільців, 9,  встановили дві зарядні станції для електромобілів», – повідомили сьогодні, 30 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«За словами голови засновника ТОВ «Тесла Клуб Україна» Назара Шимоне-Давида, компанія має найбільшу мережу електрозарядок в Україні, яка налічує 51 зарядний пристрій. Він також зазначив:

«Усі пристрої безкоштовні для користувачів та встановлюються нашими партнерами. Для України в сучасних умовах не достатньо просто слідувати тенденціям, потрібно їх очолювати! Приємно дивує, що це робить саме Ощадний банк Спочатку програма кредитування, а тепер допомога у подоланні єдиної, наголошую – єдиної, незручності у володінні електромобілем – можливості вільно заряджати автівку.

У всіх інших випадках електромобіль є значно кращим, дешевшим, чистішим та динамічнішим авто, порівняно з авто із двигуном внутрішнього згорання. З такими активістами як Ощадний банк, ми можемо вивести Україну на один рівень із провідними країнами за розвитком екологічного транспорту!». 

У прес-службі міської ради також традиційно розлого цитують сказане з цього приводу міським головою Львова Андрієм Садовим:

«Ми буквально два роки тому випустили у Львові перший трамвай низько підлоговий, нічого подібного в Україні немає. Найближчим часом ми будемо презентувати перший в Україні електробус. Це все львівське виробництво, поки нічого подібного в Україні немає.

Я дуже втішений, що електротранспорт, електромобілі набувають все більшої популярності. Але є певна незручність, що їх треба заправляти. Бензинові заправки є в достатній кількості, а заправки для електромобілів потребують будівництва. І тому ця ініціатива Ощадного банку та колег, які долучилися, дуже мила і дуже приємна. І ця заправка безоплатно.

Я думаю, тут буде постійно стояти черга бажаючих, і місто буде робити все, щоб таких заправок ставало все більше і більше, щоб компанії долучалися, і місто ставало не тільки Smart City, а й ставало енергетично незалежним вільним містом. Це для мене надзвичайно важливо».

dailylviv.com

До теми

10:10 20 вересня 2020 р.

На Львівщині українці десантувалися з американських «Скопів» (відео)

У межах українсько-американських міжнародних навчань Rapid Trident 2020 на Львівщину завітали американські «Скопи» – саме так перекладається назва конвертоплана «Оспрей».

Рубрика: Наука і техніка

19:50 19 вересня 2020 р.

Інформатика - англійською, а малювання - французькою: у Львові хочуть експериментувати

Зараз в Україні беруть за основу два вектори закордонної освіти: фінський і американський. Котрий з них підходить нам більше і які підводні течії вони містять?

Рубрика: Наука і техніка

18:20 19 вересня 2020 р.

Директор школи східних мов і бойових мистецтв розказав, як побороти сталінську систему освіти

Місцеві управління й департаменти освіти та навчально-методичні центри із надмірними штатами є тягарем «совка», і позбувшись їх, ми полегшимо життя педагогам і учням.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу