У Львові вручили обласні премії науковцям

18:44 13 листопада 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

20 відомих учених отримали по 12 200 гривень, талановиті молоді – по 8560.

«У п’ятницю, 13 листопада, до Всесвітнього дня науки працівникам наукових установ НАН України та вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації вручено обласні премії. Цьогоріч премії  у сумі 12 200 гривень отримали 20 відомих учених. Також 88 талановитих молодих науковців одержали по 8560 гривень», – повідомили сьогодні, 13 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації, де також поінформували:

«Під час свого виступу голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зазначив: «Сьогодні вами пишаються ваші батьки та родини. Ваш статус дає можливість відверто і сміливо дивитися в очі в будь-якій аудиторії і вести дискусію. Дуже хотів би, щоб ви долучалися до роботи в органах державної влади та змогли застосувати здобуті знання, адже тут як ніде потрібні розумні і талановиті люди. Не залишайтесь лише з підручниками, з науковими статтями, ідіть до людей. Ви маєте з чим до них прийти й можете їх повести за собою. Бажаю успіхів, творчого злету, натхнення і перемог».

Слід додати, що премії виплачуються з обласного бюджету в рамках Програми розвитку освіти Львівщини на 2013-2016 роки. Нагадаємо, що Всесвітній день науки заснований ЮНЕСКО у 2001 році і відзначається громадськістю щорічно».

dailylviv.com

До теми

22:04 7 травня 2021 р.

Вступ бакалаврів до магістратури-2021: відповіді на 24 запитання

Для вступників до магістратури, які складають ЄВІ/ЄВФФ, прийом заяв та документів розпочнеться 15 липня. Водночас для осіб, які не складають ЄВІ/ЄФВВ, прийом документів стартує 22 червня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу