У Львові вп’яте розгорнуть «Місто професій»

10:10 17 травня 2018 р.

  • 0
  • 1296


Фото: city-adm.lviv.ua

У суботу, 19 травня, в парку імені Івана Франка реалізовуватимуть наймасштабніший профорієнтаційний проект в Україні.

Про це повідомили сьогодні, 17 травня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «В суботу у Львові кожна дитина зможе «влаштуватися на роботу» –  стартує п’ятий сезон національного соціального проекту «Місто професій». Це наймасштабніший профорієнтаційний проект в Україні, участь у якому можуть брати діти віком від трьох до 18 років.

«На вході до паркової зони кожна дитина зможе отримати паспорт та «влаштуватись на роботу». Ознайомлювати діток з особливостями кожної професії будуть справжні фахівці своєї справи –  поліцейські, рятувальні-пожежники, будівельники, лікарі, фармацевти, футболісти та інші», – поінформували також у міськраді.

«Головна мета проекту – продемонструвати дітям можливості дорослого світу, щоб кожен мав змогу обрати в майбутньому не просто професію, а улюблену справу. Організатори запрошують усіх охочих в суботу, 19 травня, у парку імені Івана Франка з 12.00 до 16.00. Вхід дорослим – тільки у супроводі дітей!», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:00 10 грудня 2018 р.

Міністр освіти проінспектувала навчально-практичний центр у Львові

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич ознайомилася в понеділок, 10 грудня, з роботою нового навчально-практичного центру, відкритого в листопаді на базі Львівського міжрегіонального вищого професійного училища автомобільного транспорту та будівництва.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 384

14:15 7 грудня 2018 р.

Львівська міськрада дофінансує 11 приватних навчальних закладів

У п’ятницю, 7 грудня, на засіданні виконавчого комітету міськради ухвалили рішення «Про затвердження переліку закладів освіти Львова приватної форми власності, яким надається фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету Львова, та суми фінансової підтримки за вересень-грудень 2018 року».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 432