У Львові відзначатимуть свято Покрови Пресвятої Богородиці тереновою грою

10:50 7 жовтня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

14-16 жовтня парк «Погулянка» на три дні стане епіцентром змагань між 200 школярами, які зійдуться в щорічній обласній тереновій грі «Легенда УПА імені Миколи Лемика».

Як зазначають організатори, цього року гра буде дуже символічною, адже відкриття відбудеться 14 жовтня – на велике християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, а також у день створення Української Повстанської Армії. Програма «Легенди УПА імені Миколи Лемика» 2016 передбачає багато новинок.

Окрім уже звичних етапів – смуги перешкод, велоетапу, лазертагу, змаганнь на катамаранах, брейн-рингу з історії України, представлення команд, на цьогорічних учасників чекають нові та неочікуванні випробування – настільний футбол, команда диверсантів під час квесту та ін. Найцікавішою ж буде квест-теренівка, приурочена легенді, яка розповідає про захоплюючі події в Погулянецькому лісі.

У квесті учасників перевірять на різноманітні дисципліни. Зокрема – знання історії, медична та військова справи . А переможці теренової гри матимуть змогу зачитати «Звернення Миколи Лемика до української молоді», розгадавши саму легенду.

Організаторами заходу є місцевий осередок «Молодіжного Націоналістичного Конгресу» і департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації Про це повідомили сьогодні, 7 жовтня, в прес-службі облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

21:41 25 листопада 2020 р.

У ЗНО 2021 року внесли кілька змін

У цьогорічному ЗНО, відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України, є певні відмінності із попередніми роками. Для участі у ЗНО можна буде обирати п’ять предметів.

Рубрика: Наука і техніка

20:38 13 листопада 2020 р.

Із 16 листопада закладам профосвіти рекомендовано організувати навчання у змішаній формі – лист МОН

Із 16 листопада закладам професійної (професійно-технічної) освіти рекомендовано проводити навчання за змішаною формою з внесенням змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять. Важливо, що відвідувати заняття учні зможуть групами не більш ніж 20 осіб.

Рубрика: Наука і техніка

15:43 2 листопада 2020 р.

Навчання у школах Львівщини розпочали на всіх територіях, крім червоних

Із понеділка навчання на території «червоних» епідзон відбуватиметься дистанційно. На Львівщині до таких територій потрапили, за рішенням Державної комісії ТЕБ і НС, Пустомитівський та Сокальський райони.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу