У Львові відремонтують огорожі двох дитсадків

16:48 23 січня 2020 р.

  • 0
Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: lvivrada.gov.ua

Депутати підтримали дві місцеві ініціативи щодо ремонту огорож на території дошкільних закладів Львова

Про це повідомили в четвер, 23 січня, на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради, де також уточнили, що одразу дві місцеві ініціативи підтримали депутати на пленарному засіданні Львівської міської ради, віддавши за них відповідно 39 і 41 голос. Перша місцева ініціатива «Про проведення капітального ремонту огорожі на території закладу дошкільної освіти №1 на вулиці Олени Степанівни 48-» була зареєстрована у Центрі надання адміністративних послуг 30 листопада 2019 року.

За словами автора місцевої ініціативи Андрія Козицького, огорожа навколо закладу дошкільної освіти перебуває в аварійному стані – стовпці похилилися, обсипаються, що несе небезпеку для пересування по території вихованцям, батькам та працівникам закладу. Друга місцева ініціатива «Про капітальний ремонт огорожі навколо ЗДО 154»  була зареєстрована у ЦНАПі 18 листопада 2019 року.

Її авторка Марія Бреславська зазначила: «Огорожа закладу, встановлена ще під час відкриття садка у 1976 році, не може гарантувати безпечного перебування дітей на території, оскільки є старою, поламаною та поржавілою. Однак часткове латання не вирішує ситуації загалом. Тому зараз постала гостра необхідність в повній заміні огорожі, що надасть дітям можливість безпечно перебувати на території дошкільного закладу, батькам бути спокійними за безпеку своїх дітей, а також забезпечить естетичний вигляд території закладу».

Депутати доручили департаменту гуманітарної політики до наступного пленарного засідання підготувати дорожню карту щодо вирішення питань, порушених місцевими ініціативами. Як інформував «Щоденний Львів», на пленарному засіданні ЛМР ухвалили створити комунальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа зимових видів спорту Львова».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:15 20 лютого 2020 р.

Педагоги приватних шкіл на Львівщині отримають 2,5 млн. гривень зарплати

На виплату заробітної плати педагогічним працівникам приватних шкіл області спрямували 2,5 млн. гривень, що забезпечує видатки в повному обсязі за січень і лютий.

Рубрика: Наука і техніка

10:45 13 лютого 2020 р.

Рятувальники на Львівщині отримають снігоболотоходи

У п’ятницю, 14 лютого, о 10:40 у 2-му Спеціальному центрі швидкого реагування ДСНС України на вулиці Спортивній, 44 у Дрогобичі розпочнеться урочиста церемонія передачі нової сучасної техніки для гірських пошуково-рятувальних підрозділів територіальних органів ДСНС України Західного регіону

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу