У Львові відкриють «Школу юного десантника»

23:45 3 листопада 2016 р.

Набір хлопців і дівчат віком від 13 до 15 років триватиме в центрі надання послуг учасникам бойових дій до 20 грудня.

У січні 2017 року Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій розпочне реалізовувати проект «Школа юного десантника» – програму національно-патріотичного виховання підлітків. Про це повідомили сьогодні, 3 листопада, в прес-службі Львівської міськради, де також поінформували, що до безкоштовної участі у цьому проекті запрошують хлопців і дівчат віком від 13 до 15 років, а їх набір триватиме до 20 грудня.

«Школа юного десантника» покликана навчити основам виживання в різних умовах, ознайомити з аспектами військової служби, дати підліткам можливість спробувати свої сили у різних видах спорту та патріотичне та військове виховання. Програма «Школи юного десантника» розрахована на один рік, щомісяця будуть організовані від одного до трьох заходів.

Умови участі в «Школі юного десантника» – згода батьків і позитивні характеристика від шкільного психолога й результати співбесіди з інспекторами центру надання послуг учасникам бойових дій та медогляду. Для кожного учасника передбачена форма та іменний жетон. Під час заходів та занять «Школи юного десантника передбачено харчування.

Сторінка проекту у «Facebook»: https://www.facebook.com/Youngparatrooperschool/

Для того, щоб воб взяти участь у ньому, потрібно заповнити заявку за посиланням

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfeoMSA8FchFANd6EzCe-JzhXU_anN1YvgFwyeWTc0AWJv6kw/viewform?c=0&w=1

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини