У Львові відкриють перший в Україні вищий навчальний заклад ІТ-спрямування

13:36 15 грудня 2016 р.

У п’ятницю, 16 грудня, об 11:00 у Комп’ютерній академії ШАГ на вулиці Замарстинівській, 83а розпочнеться презентація першого в Україні вищого навчального закладу, який буде спеціалізуватися винятково на ІТ-освіті.

Про це повідомили сьогодні, 15 грудня, в департамент освіти і науки Львівської облдержадміністрації, де також поінформували: «Також у рамках презентації заплановано публічне обговорення якості сучасної ІТ-освіти та потреб ІТ-індустрії».

«На бакалаврському рівні вищий навчальний заклад готуватиме спеціалістів з розробки програмного забезпечення, графічного та веб-дизайну, мережевих технологій та кібербезпеки, а також ІоТ (Інтернет-речей). На магістерському рівні – зі штучного інтелекту та наук про дані. Особливістю навчальних програм підготовки є те, що вони побудовані у тісній співпраці з провідними ІТ-компаніями і відповідають потребам сучасного ІТ-ринку», – розповіли також на сайті департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації

dailylviv.com

До теми

13:10 20 січня 2021 р.

Усі школи Львівщини мають інтернет, але швидкості бракує

Станом на кінець грудня 75% закладів освіти мали швидкість доступу до інтернету від 30 до 100 Мбіт/с, 16% - більше 100 Мбіт/с, і лише 9% закладів користуються інтернетом зі швидкістю доступу менше 30 Мбіт/с. Відтак, усі 1157 шкіл області маю доступ до всесвітньої павутини.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу