У Львові відкриють новий дитсадок, − ЛМР

17:48 20 червня 2018 р.

У міськраді запевнили: «Наприкінці року відкриють новий садочок, який охопить до 90 дітей дошкільною освітою».

Про це повідомили в середу, 20 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «На вулиці Дорога Кривчицька, 3 ведеться реконструкція з добудовою корпусу початкової школи №70 під дошкільний навчальний заклад. Відкриття ДНЗ у цьому районі дасть змогу охопити дошкільною освітою від 85 до 90 дітей».

Начальник управління освіти ЛМР Зоряна Довганик уточнила: «Щодо реконструкції приміщень з метою відкриття дошкільного навчального закладу у школі № 70, то було виготовлено проектно-кошторисна документацію. Ще у 2016 році оголошено торги, визначено переможця. Частково роботи були виконані. Підрядник у 2017 році відмовився від виконання робіт, у зв’язку із зміною цін на будівельні матеріали, а також у зв’язку із ростом заробітної плати».

Зоряна Довганик доповнила: «Тому нам довелося перераховувати кошторисну частину проекту. Вдруге відділом освіти було оголошено торги, визначено переможця, підписано угоду. Тому найближчим часом розпочнуться роботи для того, щоб ми могли завершити цей об’єкт до кінця 2018 року і відкрити там 3 дошкільні групи, в яких буде виховуватися близько 85-90 дітей».

dailylviv.com

До теми

19:31 10 червня 2021 р.

У Львові розпочали роботу пришкільні та позашкільні табори для дітей. Кількість місць обмежена

Цьогоріч табори організують при чотирьох закладах загальної середньої освіти: Ліцей №21, Львівська середня загальноосвітня школа №71, НВК «ШЕЛ»

Рубрика: Наука і техніка

17:25 7 червня 2021 р.

Телевізори JVC та їх особливості

Техніка JVC та її особливості. Основні моделі та характеристики побутової техніки. Критерії вибору та ключові фішки відомого бренду.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу