У Львові відкрили виставку «Вища освіта в США»

17:05 28 жовтня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У готелі «Львів» презентують американські університети та коледжі в Україні.

Як повідомили сьогодні, 28 жовтня, в прес-службі  обласної державної адміністрації, у п’ятницю, 28 жовтня, в готелі «Львів» відбулось відкриття п’ятої щорічної виставки американських університетів та коледжів в Україні – ярмарку «Вища освіта в США». Під час ньогог українські студенти ознайомились із освітніми програмами навчальних закладів США.

Надзвичайний і повноважний посол США в Україні Марі Йованович наголосила на церемонії відкриття ярмарку:. «Завдяки цій виставці ви маєте хорошу нагоду познайомитися із університетами США та отримати відомості про освіту загалом. Зокрема поспілкуватися із представниками навчальних закладів, які розкажуть про конкретні програми обміну для студентів та стажування у США, - - Ми також проводимо додаткові сесії, у яких можуть взяти участь викладачі, аби поспілкуватися зі своїми колегами зі США».

За словами дипломата, на сьогодні у США вже навчається понад 1500 українських студентів. Навчання у Штатах також може буде корисним і у плані встановлення зв'язків між майбутніми поколіннями держав. Зокрема навчаючись у США, українські студенти зможуть розповісти американцям про процеси та зміни, що відбуваються в Україні, а після повернення додому – бути американськими послами у своїй державі.

Учасники заходу зокрема мали змогу поспілкуватись з представниками 14 вищих навчальних закладів Сполучених Штатів, а також дізнатись про різні можливості академічної мобільності, гранти, стипендії від Державного Департаменту США та умови вступу до американських навчальних закладів і можливості фінансування. Цього року в ярмарку взяли участь такі навчальні заклади США як «Adelphi University», «American University in Bulgaria», «Green River College», «Minerva Schools at KGI», «New York University Abu Dhabi», «North American University», «San Diego State University Georgia», «Savannah College of Art and Design (SCAD), «Shoreline Community College», «State University of New York – Brockport», «Syracuse University ISchool», «University of Colorado Boulder», «University of South Dakota», «Webster Vienna Private University». 

Серед учасників ярмарку – і відділ преси, освіти та культури посольства США в Україні, консульський відділ посольства США в Україні та інші. Відкриття найбільшої виставки американських університетів та коледжів в Україні відбудеться і у Києві у неділю, 30 жовтня.

dailylviv.com

До теми

14:55 2 грудня 2020 р.

Месенджер і вайбер на Львівщині виключать з навчального процесу

Усі вчителі та діти в навчальному закладі мають працювати на єдиній електронній платформі. Це забезпечить синхронність та полегшить технічне забезпечення навчального процесу.

Рубрика: Наука і техніка

21:41 25 листопада 2020 р.

У ЗНО 2021 року внесли кілька змін

У цьогорічному ЗНО, відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України, є певні відмінності із попередніми роками. Для участі у ЗНО можна буде обирати п’ять предметів.

Рубрика: Наука і техніка

20:38 13 листопада 2020 р.

Із 16 листопада закладам профосвіти рекомендовано організувати навчання у змішаній формі – лист МОН

Із 16 листопада закладам професійної (професійно-технічної) освіти рекомендовано проводити навчання за змішаною формою з внесенням змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять. Важливо, що відвідувати заняття учні зможуть групами не більш ніж 20 осіб.

Рубрика: Наука і техніка

15:43 2 листопада 2020 р.

Навчання у школах Львівщини розпочали на всіх територіях, крім червоних

Із понеділка навчання на території «червоних» епідзон відбуватиметься дистанційно. На Львівщині до таких територій потрапили, за рішенням Державної комісії ТЕБ і НС, Пустомитівський та Сокальський райони.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу