У Львові відбувся форум соціально-культурних змін | Новини Львова

У Львові відбувся форум соціально-культурних змін

16:28 20 грудня 2019 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

У Львові вдруге відбувся форум соціально-культурних змін «АктивуйСя: кращі простори, кращі спільноти»,

Про це повідомили в п’ятницю, 20 грудня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що форум соціально-культурних змін був організований як підсумок освітньо-грантової програми, котру увспівпраці реалізовують Благодійна організація “Львівська освітня фундація” та департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА. Близько 40 учасників – працівники бібліотек, народних домів та парафіяльні священники з різних районів Львівщини зібралися, щоб обговорити перспективи розвитку культури у локальних громадах та поділитися результатами реалізованих проєктів.

Разом з експертами з культурної сфери учасники дискутували над темою «Культура в локальних громадах» в рамках якої обговорювали питання «Як надати нове дихання культурі села чи містечка на Львівщині?», «Як не загубити свою унікальність та популяризувати серед громади?», «Чому важлива співпраця та як впливає на громаду синергія: народний дім-бібліотека-Церква-влада?» та «Як у непростих реаліях сьогодення культурному сектору не здаватися, а працювати для майбутнього?».

Координатор навчальної програми «АктивуйСя» від БО «Львівська освітня фундація» Станіслав Клосовський, підсумував: «Мусимо розуміти що таке культура і, які її функції. Це не тільки про спів, танці чи майстер-класи. Культура – це комплекс, це механізми і правила, за якими живуть люди в громаді. Ми мусимо говорити про культуру в малих громадах, про тих, хто займається нею, її розвитком. Це не лише Народні доми чи Будинки культури і бібліотеки, але й також окремі люди – лідери, що іноді перебирають на себе ролі та функції цілих інституцій: обов'язково Церква, школа, громадські об' єднання, а найперше - сім'я. Адже те, що ми вважаємо цінним і важливим фундаментально закладається у наших сім'ях».

Як інформував «ЩЛ», депутати Львівської облради спрямували на освіту 63 мільйони.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:19 30 червня 2020 р.

Сьогодні ЗНО у Львові відбувається за окремим протоколом

Сьогодні, 30 червня, відбувається зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. Для 8489 випускників у Львові працює 46 пунктів тестування, серед яких 34 — це міські школи.

Рубрика: Наука і техніка

18:12 24 червня 2020 р.

Учні чотирьох західних областей матимуть додаткову сесію ЗНО

Стихійне лихо внаслідок повені у Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Чернівецькій областях є підставою для участі у додатковій сесії ЗНО, якщо його неможливо складати під час основної сесії.

Рубрика: Наука і техніка

Останні новини

Другою мовою в Україні має бути англійська – секретар РНБО

23 країни, які приймають українських туристів, - МЗС

На кордоні України з Білоруссю відновили роботу два пункти пропуску

Податкова Львівщини штрафуватиме громадян, які не задекларували доходи

У Львівській області витягнули жінку з колодязя

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу