У Львові відбудуться міжнародні інженерні змагання студентів технічних університетів

14:00 8 листопада 2018 р.

  • 0
  • 321


Фото: lviv1256.com

Міжнародні інженерні змагання серед студентів технічних університетів «European BEST Engineering Competition» у «Львівській політехніці» охоплять з 29 листопада до 3 грудня студентів 83 університетів із 34 країн Європи.

Про це повідомили в четвер, 8 листопада, в прес-службі Львівської міськради , де також розповіли про структуру змагань:

1. «EBEC Local» (локальний етап): проводиться локальним осередком BEST на базі свого університету. Команди, що перемогли у кожній з категорій отримують змогу продовжити участь на наступному етапі.

2. EBEC Ukraine (національний етап): переможці кожної з категорій з усіх локальних змагань (в Україні – Львів, Київ, Запоріжжя і Вінниця) збираються у одне із цих міст, аби позмагатися за можливість провести 10 чудових днів у сонячній Італії.

3. «EBEC Final» (загальноєвропейський етап): 120 переможців національних та локальних змагань з 34 країн Європи зійдуться цього року у місті Турині (Італія), щоб вибороти титул найкращого Інженера Європи.

«Змагання триватимуть з 29 листопада до 3 грудня. Міжнародні інженерні змагання проводяться серед студентів технічних університетів Європи. На сьогодні вони проводяться у 83 університетах в 34 країнах Європи. Головна мета – це вдосконалити студентів, аби вони мали змогу проявити себе», – розповів відповідальний за «PR» на проекті Антон Тонявський.

Започаткувала змагання організація «BEST» («Board of European Students of Technology») в 2002 році. Мета змагань – відкрити потенціал інженера в кожному, дати можливість студентам проявити свою креативність та нестандартне мислення. «BEST Lviv» організовує змагання на локальному рівні з 2009 року.

«Студенти на цю програму можуть подаватися через форму, яка вказана на нашому сайті «ebec.org.ua» та соціальних мережах. Там є вся інформація по категоріях. Для того, щоб податися необхідно бути студентом «Львівської політехніки», будь-якого курсу або аспірантури», – розповів головний організатор проекту Дмитро Чалий.

Змагання проводяться у двох категоріях – «Team Design» та «Case Study». «Team Design» – це практичне вирішення задачі, основна мета якої – створення пристрою з обмежених ресурсів, котрий буде відповідати певним характеристикам. У цій категорії студенти матимуть змогу показати свої конструкторські та інженерні знання.

Наприклад, минуло року на національному етапі завданням було сконструювати підйомний кран, який буде сортувати свій вантаж по кольорах. Найкраще з цим завданням впоралася команда з Вінниці під назвою: «Ми у мами інженери». Хлопці показали найвищий пілотаж, продемонструвавши чудову командну роботу над завданням.

«Case Study» – це комплексний аналіз економічної, соціальної або бізнес-ситуації і пошук найбільш ефективних варіантів її вирішення. Виходячи зі заданого завдання, команди розробляюь план дій, необхідних для досягнення найкращого результату. Кожна команда проведе презентацію свого рішення, яке оцінить журі. Прикладом такого завдання може бути запуск нового виробництва на заводі та способи збільшення його продуктивності.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:30 9 листопада 2018 р.

У Львівській міськраді пообіцяли відкрити 49 нових дитсадків

Начальник управління архітектури та урбаністики ЛМР Юліан Чаплінський звітував п’ятницю, 9 листопада, на засіданні виконавчого комітету про перелік усіх містобудівних умов та обмежень, які передбачають будівництво дошкільних навчальних закладів як складової частини житлових комплексів, виданих впродовж останніх п’яти років у Львові.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 459

16:35 6 листопада 2018 р.

У Львові створять кластер «Біотех і Фарма»

У четвер, 8 листопада, о 17.00 у приміщенні «Tech Startup School» на вулиці Колесси (№2) розпочнеться церемонія підписання меморандуму про співпрацю та наміри щодо створення біотехнологічного кластеру «Біотех і Фарма», над ідеєю якого працюють близько року.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 381

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Терещенко, якого чекали!

Рубрика: Політика

"Пам'ятай" жертв у Самборі

Рубрика: Історія

Погіршення стоматологічного здоров'я львів'ян

Рубрика: Медицина

Усім капеланам - статус УБД

Рубрика: Культура

Знеструмлення ОТГ на Львівщині

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу