У Львові відбудеться «New Cars Fest»

, 8 липня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

13-14 липня в креативному просторі «FEST republic» відбудеться головна подія в автомобільному житті Львова – фестиваль «New Cars Fest», який організує медіагрупа «Автоцентр».

Про це повідомили в понеділок, 8 липня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «На фестивалі буде представлено новинки провідних світових автомобільних брендів. Всі охочі зможуть взяти активну участь у тестах двох десятків нових авто, зокрема, електромобілів».

«Можна буде випробувати всі автомобілі-номінанти премії «Автомобіль року в Україні», а також претендентів на це звання у 2020 році. Не залишаться без уваги любителі екзотичної техніки, які зможуть ознайомитися з тюнінгованими машинами, ретротехнікою та іншими шоу-стопперами», – поінформували також у міськраді.

«Окрім ознайомчої і розважальної функції, фестиваль «New Cars Fest» несе і соціальну функцію. Окрема зона на фестивалі буде присвячена безпеці дорожнього руху. Пропаганда принципу безаварійного водіння і безпеки пішоходів – одна з основних місій всіх наших заходів», – наголошують організатори.

«На всіх гостей «New Cars Fest 2019 очікують розіграші цінних призів і подарунків від партнерів. Експозиція відкрита з 11.00 до 19.00. Вхід – вільний», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:15 6 грудня 2019 р.

Прикордонники освоюють французькі гелікоптери

У Франції триває навчання авіаційного персоналу Держприкордонслужби, який незабаром використовуватиме нову авіаційну техніку в охороні державного кордону.

Рубрика: Наука і техніка

10:48 4 грудня 2019 р.

Прикордонники отримали квадрокоптери з камерами й тепловізорами

Навчально-матеріальна база з підготовки застосування та експлуатації безпілотних авіаційних систем Головного центру підготовки особового складу Держприкордонслужби поповнилася новітніми зразками безпілотної авіаційної техніки.

Рубрика: Наука і техніка