У Львові відбудеться міжнародна виставка «Вища освіта – 2016»

23:28 3 листопада 2016 р.

У Палаці мистецтв презентуватимуть свою діяльність близько 20 українських та закордонних закладів.

11-12 листопада у Львові відбудеться ІV Міжнародна виставка «Вища освіта-2016», яку організовує Міжнародний освітній центр за підтримки Львівської торгово-промислової палати, управління освіти міськради та департаменту освіти та науки облдержадміністрації. У п’ятницю 11 листопада з 11.00 до 17.00 та в суботу, 12 листопада, з 10.00 до 17.00 в Палаці мистецтв на вулиці Коперника, 17 презентуватимуть свою діяльність близько 20 українських та закордонних закладів.

Серед український навчальних закладів зокрема будуть представлені Львівський національний аграрний університет, Львівський державний університет внутрішніх справ МВС України, Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, Міжнародний освітній центр, Морехідне училище імені Олександра Маринеска Національного університету «Одеська морська академія», Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба та інші. Серед закордонних – Вища школа економіки та інформатики в Кракові, Вища школа права і адміністрації, Вища школа фінансів та управління в Варшаві, Лодзький університет, Університет Марії Кюрі-Склодовської, Ягеллонський університет у Кракові.

Цьогоріч у програмі виставки заплановано презентації навчальних закладів, програми обміну студентів та учнів, проведення майстер-класів з вивчення іноземних мов. Серед зареєстрованих учасників 12 листопада о 14.00. відбудеться розіграш планшету від Міжнародного освітнього центру.

Зареєструватись можна за посиланням http://educenter.com.ua/ua/vystavky/osinniy-salon-vyshcha-osvita-2016/vidviduvacham. Додаткова інформація – на сайті «educenter.com.ua».

Про це повідомили сьогодні, 3 листопада, в прес-службі Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини