У Львові відбудеться форум «Інноваційна весна»

17:20 10 травня 2018 р.

  • 0
  • 1332


Фото: city-adm.lviv.ua

25-26 травня на території «Tech StartUp School» на вулиці Колесси пройде форум «Інноваційна весна 2018», який об’єднає науковців та юних винахідників і відкриє світ науки та новаторства для кожного відвідувача без вікових обмежень.

Про це повідомили сьогодні, 10 травня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Організатори «Інноваційної весни» передбачили цікаву та насичену програму впродовж двох днів форуму.  Приверне увагу відвідувачів науково-технологічна виставка, де будуть представлені цікаві винаходи та інноваційні розробки».

«Школярі зможуть ознайомитись із інноваційними виробами, 3D-принтером, взяти участь у дослідах, майстер-класах з роботехніки, ракетомоделювання та інших. У програмі форуму передбачений pitching startup-ів, де креативні винахідники матимуть можливість презентувати свої розробки та проекти потенційним спонсорам та отримати відгуки. Стартапи стосуватимуться тематик «Мейкерство», «Екотехнологія» та «Мода і дизайн», – поінформували також у міськраді.

«Родзинкою «Інноваційної весни 2018» стане «Novatalking», в рамках якого досвідчені та успішні, а також юні винахідники розповідатимуть про свої ідеї, проекти та надихатимуть слухачів. Серед досвідчених своїми секретами успіху ділитимуться заступник міського голови Дніпровської міської ради Яніка Мерил, власник мережі ресторанів «Рестарон» Вардкес Арзуманян, виконавчий директор та співзасновник «La Metric» Назар Білоус, керівник проекту мобільних розвивальних ігор для дітей «NravoKids» Наталія Табачин,  співзасновник дизайн-бюро «Хочу раю» Віталій Кирилів та інші», – розповіли також у міськраді.

«Зовсім юні Софія Петришин, Дмитро Лопушанський, Ірина Ховряк, Анастасія Венчковська та Соломія Леньо також надихатимуть школярів і студентів Окрім цього передбачені цікаві та корисні майстер-класи не тільки для дітей шкільного віку, а й дорослих, зокрема для вчителів з інформатики, на якому викладач «MinecraftEdu» у «MakerSpaceLviv» Анна Величко поділиться досвідом використання гри «M: EE (Minecraft: EducationEdition)» у школах різних країн світу. Покаже майстер-клас Андрій Табачин та розповість про те, як робототехніка, інтерактивні панелі та персональні планшети змінюють освіту вже сьогодні.», – поінформували також у міськраді.

Організатори «Інноваційної весни 2018» запевнили: «Ми відкриваємо лише частину того, що відбуватиметься протягом двох днів Інноваційної весни. Нам є ще багато що показати і розказати нашим відвідувачам».

«Крім насиченої програми, на території «Tech StartUp School» діятимуть дитяча та фуд-зона. Усю детальну інформацію та програму «Інноваційної весни 2018» можете знайти на її сторінці в інтернет-мережі «Facebook», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:00 10 грудня 2018 р.

Міністр освіти проінспектувала навчально-практичний центр у Львові

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич ознайомилася в понеділок, 10 грудня, з роботою нового навчально-практичного центру, відкритого в листопаді на базі Львівського міжрегіонального вищого професійного училища автомобільного транспорту та будівництва.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 384

14:15 7 грудня 2018 р.

Львівська міськрада дофінансує 11 приватних навчальних закладів

У п’ятницю, 7 грудня, на засіданні виконавчого комітету міськради ухвалили рішення «Про затвердження переліку закладів освіти Львова приватної форми власності, яким надається фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету Львова, та суми фінансової підтримки за вересень-грудень 2018 року».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 438