У Львові урочисто відзначили День університету

19:30 11 жовтня 2016 р.


Фото: portal.lviv.ua

92 студентів національного університету імені Івана Франка нагородили грамотами.

Сьогодні, 11 жовтня, в актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулось урочисте засідання його вченої ради з нагоди Дня університету, оскільки цього дня у 1999 році Президент України надав цьому вищому навчальному закладу статус «національного».

Про це повідомили сьогодні, 11 жовтня, в прес-службі Львівської міськради. Натомість 

в національному університеті імені Івана Франка розповіли, що 92студентів нагородили принагідно до Дня університету грамотами.

Зокрема, за відмінне навчання, успіхи в науковій роботі, високі спортивні досягнення й активну участь у громадському житті Університету грамоти отримали переможці та призери Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук, Всеукраїнської студентської олімпіади, XІ Відкритій міжнародній студентській олімпіаді з програмування імені С.О. Лебедєва – В.М. Глушкова «KPI-Open» та чемпіони Європи з різних видів спорту.

Студентам механіко-математичного факультету, які успішно завершили навчання на спільній сертифікаційній магістерській програмі «Вибрані розділи обчислювальної математики» Львівського й Вюрцбурзького університетів, Оксані Фірман та Андрієві Резі вручили сертифікати.

Про це повідомили сьогодні, 11 жовтня, на сторінці Львівського національного університету імені Івана Франка в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

До теми

21:41 25 листопада 2020 р.

У ЗНО 2021 року внесли кілька змін

У цьогорічному ЗНО, відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України, є певні відмінності із попередніми роками. Для участі у ЗНО можна буде обирати п’ять предметів.

Рубрика: Наука і техніка

20:38 13 листопада 2020 р.

Із 16 листопада закладам профосвіти рекомендовано організувати навчання у змішаній формі – лист МОН

Із 16 листопада закладам професійної (професійно-технічної) освіти рекомендовано проводити навчання за змішаною формою з внесенням змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять. Важливо, що відвідувати заняття учні зможуть групами не більш ніж 20 осіб.

Рубрика: Наука і техніка

15:43 2 листопада 2020 р.

Навчання у школах Львівщини розпочали на всіх територіях, крім червоних

Із понеділка навчання на території «червоних» епідзон відбуватиметься дистанційно. На Львівщині до таких територій потрапили, за рішенням Державної комісії ТЕБ і НС, Пустомитівський та Сокальський райони.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу