У Львові урочисто присягнули першокурсники ліцею імені Героїв Крут

16:22 14 жовтня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Під покровом Пресвятої Богородиці на площі перед пам’ятником Тарасові Шевченку склали обітницю майбутні захисники України.

Як повідомили сьогодні, 14 жовтня, в прес-службі міськради, першокурсників Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут, які урочисто присягнули на площі перед пам’ятником Тарасові Шевченку, привітав і окропив свяченою водою ліцеїстів настоятель Гарнізонного Храму Святих апостолів Петра і Павла – отець Степан Сус, який зазначив: «Сьогодні ви складаєте важливу обіцянку у своєму житті, і ця обіцянка є перед Україною, обіцянка, що ви робите важливий крок свого життя.  Нехай ця обіцянка справді буде зроблена під покровом Пресвятої Богородиці і з Божим благословенням, щоб ви дотримали її, і щоб час вашого навчання у ліцеї Героїв Крут справді допомагав вам зростати у вашій обіцянці».

Після урочистої клятви на площі виступили творчі колективи та хор. Згадали під час урочистостей випускників ліцею, які загинули на чході України під час бойових дій.  Опісля ліцеїсти поклали квіти до пам’ятника Тарасові Шевченку і урочистою ходою пройшли до Гарнізонного Храму, де отці їх помирували і поблагословили. Також сьогодні у Львові відбувся Марш Слави  захисників Руси-України, під час якого в одностроях військових формувань різних історичних періодів України вони пройшли урочистою ходою центром міста.

dailylviv.com

До теми

14:55 2 грудня 2020 р.

Месенджер і вайбер на Львівщині виключать з навчального процесу

Усі вчителі та діти в навчальному закладі мають працювати на єдиній електронній платформі. Це забезпечить синхронність та полегшить технічне забезпечення навчального процесу.

Рубрика: Наука і техніка

21:41 25 листопада 2020 р.

У ЗНО 2021 року внесли кілька змін

У цьогорічному ЗНО, відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України, є певні відмінності із попередніми роками. Для участі у ЗНО можна буде обирати п’ять предметів.

Рубрика: Наука і техніка

20:38 13 листопада 2020 р.

Із 16 листопада закладам профосвіти рекомендовано організувати навчання у змішаній формі – лист МОН

Із 16 листопада закладам професійної (професійно-технічної) освіти рекомендовано проводити навчання за змішаною формою з внесенням змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять. Важливо, що відвідувати заняття учні зможуть групами не більш ніж 20 осіб.

Рубрика: Наука і техніка

15:43 2 листопада 2020 р.

Навчання у школах Львівщини розпочали на всіх територіях, крім червоних

Із понеділка навчання на території «червоних» епідзон відбуватиметься дистанційно. На Львівщині до таких територій потрапили, за рішенням Державної комісії ТЕБ і НС, Пустомитівський та Сокальський райони.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу