У Львові триває виставка «Форум освіти і кар’єри»

09:48 24 лютого 2018 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

У роботі Міжнародної виставкм «Форум освіти і кар’єри – 2018» беруть участь представників навчальних закладів України та Європи і працедавців.

У прес-службі Львівської обласної ради повідомили напередодні: «Сьогодні, 23 лютого, перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус взяв участь у відкритті Міжнародної виставки «Форум освіти і кар’єри – 2018», який зібрав представників навчальних закладів України, Європи і кращих працедавців нашої держави. Організатор заходу – Центр європейської культури та освіти «Study Group».

Андрій Білоус наголосив у вітальному слові: «Ми живемо в такий час, коли освіта не має кордонів. Нинішнє покоління українських студентів має можливість навчатися в будь-якій країні світу. Тому такі форуми, як сьогодні, дуже важливі, оскільки тут можна отримати інформацію з перших вуст від представників українських і закордонних вузів про можливості навчання в їх закладах».

Перший заступник голови облради підкреслив: «Сьогодні на Львівщині зосереджується велика увага на реформах в галузі освіти. Ми стоїмо на порозі багатьох змін у загальноосвітній, професійно-технічній, спеціалізованій освіті. Цей процес дуже динамічний, тому важливо, щоб ми отримували інформацію від закордонних партнерів і застосовували їх позитивний досвід на Львівщині»

«На форумі можна дізнатися про навчальні заклади України та Європи – факультети, напрямки та умови вступу, акції та пропозиції; післядипломну освіту; відкриті вакансії кращих роботодавців України. Крім того, учасники виставки братимуть участь у тематичних панельних, дискусіях на цікаві теми освіти, кар’єри. За словами організаторів, основним задумом Міжнародної виставки «Форум освіти і кар’єри – 2018», яка триватиме 23-24 лютого в ТЦ «Форум Львів», є організація майданчику для поєднання бізнесу та освіти», – поінформували також у прес-службі Львівської облради.

dailylviv.com

До теми

12:07 14 червня 2021 р.

Директорам шкіл Львівської МТГ пообіцяли 27 тис грн заробітної плати

Виконком підтримав положення про преміювання керівників закладів загальної середньої освіти Львівської міської територіальної громади. З вересня освітяни отримуватимуть по 27 тисяч гривень зарплати.

Рубрика: Наука і техніка

19:31 10 червня 2021 р.

У Львові розпочали роботу пришкільні та позашкільні табори для дітей. Кількість місць обмежена

Цьогоріч табори організують при чотирьох закладах загальної середньої освіти: Ліцей №21, Львівська середня загальноосвітня школа №71, НВК «ШЕЛ»

Рубрика: Наука і техніка

17:25 7 червня 2021 р.

Телевізори JVC та їх особливості

Техніка JVC та її особливості. Основні моделі та характеристики побутової техніки. Критерії вибору та ключові фішки відомого бренду.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу