У Львові створять на вулиці Сміливих ясла-садок

12:48 12 липня 2018 р.

  • 2
  • 705


Фото: google.com.ua

У четвер, 12 липня, на сесії Львівської міської ради прийнли ухвалу «Про створення закладу дошкільної освіти (ясел-садка) №188».

Про це повідомили в четвер, 12 липня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Це розширить мережу закладів дошкільної освіти Львова та охопить дітей пільгових категорій дошкільною освітою. Як наголосив міський голова Львова, це питання є важливим для розвитку міста».

«Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №188 комунальної форми власності на вулиці Сміливих, 26, загальною площею 886,4 квадратних метрів  створять, беручи до уваги гостру потребу в охопленні дітей дошкільного віку пільгових категорій дошкільною освітою, зокрема, дітей учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, учасників бойових дій, учасників Революції Гідності, військовослужбовців Збройних сил України та Національної гвардії України та інших пільгових категорій, визначених Положенням та правилами про порядок набору, обліку та забезпечення прозорості у зарахуванні дітей до закладів дошкільної освіти Львова, затвердженим рішенням виконавчого комітету ЛМР №1190 від 29 грудня 2017 року», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(2)

Світлана

16:39 12 липня 2018 р.

Відповісти

Як таке може бути? на основі діючого садочка створювати ще один.... чому не розширити діючий. До речі садочок №42 , просто прекрасний, умови, відношення, методика виховання, замість того щоб розширити даний, чиновники не знають що ще придумати, щоб забрати приміщення у дітей, черга велика. попасти в садочок 42 дуже важко (багато бажаючих) і до речі яслів там немає, було б дуже добре якби появилися!!!!! .... Схаменіться, подумайте вже трішки за дітей!!!!

Марія

13:46 12 липня 2018 р.

Відповісти

Абсурд. Як можна на базі існуючого садочка, де є ел.черга дітей, створювати новий садок. Одне приміщення, один харчоблок, одні майданчики, одна адреса? Чому не розмістити дітей,які проживають у даному районі, і які роками чекають на черзі в садочок №42 і створити ясельні групи. Новий заклад створюють, прикриваючись пільговиками, де ще немає черги і невідомо які діти потраплять. Тоді може всі садочки розділити і створити нові...??? Чому не враховують побажання батьків, а депутати приймають абсурдні рішення, зовсім не дбаючи за дітей?

До теми

15:00 20 вересня 2018 р.

У міськраді затвердили програму «Львів науковий»

На сесії ЛМР затвердили програму «Львів науковий» на 2018-2019 роки, яка передбачає комплекс заходів, скерованих на розвиток та промоцію Львова як осередку освіти та науки, важливих наукових відкриттів, розвитку передових технологій та інновацій.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 354

13:00 20 вересня 2018 р.

У Львові розпочалася конференція бджолярів

У межах III Міжнародного форуму «Медова осінь на Львівщині, 2018. Прикордонні зустрічі», яка триватиме до 22 вересня в Інституті біології тварин НААН, розпочала роботу наукова конференція «Бджільництво як основа сталого розвитку аграрного сектору України та Польщі в контексті правил Європейського Союзу».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 1059

Останні новини

У Львові презентували книгу про Російську імперію – очима поляка

У прикордонних чергах на Львівщині – 1022 автомобілі

Синоптики попередили львів’ян про пориви вітру

Всі новини

ВІДЕОКАНАЛ