У Львові створять на вулиці Сміливих ясла-садок

12:48 12 липня 2018 р.

  • 2
  • 852


Фото: google.com.ua

У четвер, 12 липня, на сесії Львівської міської ради прийнли ухвалу «Про створення закладу дошкільної освіти (ясел-садка) №188».

Про це повідомили в четвер, 12 липня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Це розширить мережу закладів дошкільної освіти Львова та охопить дітей пільгових категорій дошкільною освітою. Як наголосив міський голова Львова, це питання є важливим для розвитку міста».

«Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №188 комунальної форми власності на вулиці Сміливих, 26, загальною площею 886,4 квадратних метрів  створять, беручи до уваги гостру потребу в охопленні дітей дошкільного віку пільгових категорій дошкільною освітою, зокрема, дітей учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, учасників бойових дій, учасників Революції Гідності, військовослужбовців Збройних сил України та Національної гвардії України та інших пільгових категорій, визначених Положенням та правилами про порядок набору, обліку та забезпечення прозорості у зарахуванні дітей до закладів дошкільної освіти Львова, затвердженим рішенням виконавчого комітету ЛМР №1190 від 29 грудня 2017 року», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(2)

Світлана

16:39 12 липня 2018 р.

Відповісти

Як таке може бути? на основі діючого садочка створювати ще один.... чому не розширити діючий. До речі садочок №42 , просто прекрасний, умови, відношення, методика виховання, замість того щоб розширити даний, чиновники не знають що ще придумати, щоб забрати приміщення у дітей, черга велика. попасти в садочок 42 дуже важко (багато бажаючих) і до речі яслів там немає, було б дуже добре якби появилися!!!!! .... Схаменіться, подумайте вже трішки за дітей!!!!

Марія

13:46 12 липня 2018 р.

Відповісти

Абсурд. Як можна на базі існуючого садочка, де є ел.черга дітей, створювати новий садок. Одне приміщення, один харчоблок, одні майданчики, одна адреса? Чому не розмістити дітей,які проживають у даному районі, і які роками чекають на черзі в садочок №42 і створити ясельні групи. Новий заклад створюють, прикриваючись пільговиками, де ще немає черги і невідомо які діти потраплять. Тоді може всі садочки розділити і створити нові...??? Чому не враховують побажання батьків, а депутати приймають абсурдні рішення, зовсім не дбаючи за дітей?

До теми

16:40 20 листопада 2018 р.

Кращі студенти на Львівщині отримали обласні премії

У вівторок, 20 листопада, у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулося вручення грошових премій кращим студентам закладів освіти Львівської області.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 417

16:24 20 листопада 2018 р.

У Львові відбудеться «Форум інноваційної освіти»

23 та 24 листопада у Центрі Шептицького Українського католицького університету у Львові відбудеться одна з найбільших освітніх подій осені – «Форум інноваційної освіти «INED».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 387

14:15 20 листопада 2018 р.

У Львові відбудеться «Ярмарок кар’єри»

«Кластер видавничої діяльності та поліграфії» спільно з Львівським поліграфічним коледжем відкриють у четвер, 22 листопада, о 12.00 у Львівському поліграфічний коледжі на площі Митній уже третій «Поліграфічний ярмарок кар’єри».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 306