У Львові створять на вулиці Сміливих ясла-садок

12:48 12 липня 2018 р.

  • 2
  • 975


Фото: google.com.ua

У четвер, 12 липня, на сесії Львівської міської ради прийнли ухвалу «Про створення закладу дошкільної освіти (ясел-садка) №188».

Про це повідомили в четвер, 12 липня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Це розширить мережу закладів дошкільної освіти Львова та охопить дітей пільгових категорій дошкільною освітою. Як наголосив міський голова Львова, це питання є важливим для розвитку міста».

«Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №188 комунальної форми власності на вулиці Сміливих, 26, загальною площею 886,4 квадратних метрів  створять, беручи до уваги гостру потребу в охопленні дітей дошкільного віку пільгових категорій дошкільною освітою, зокрема, дітей учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, учасників бойових дій, учасників Революції Гідності, військовослужбовців Збройних сил України та Національної гвардії України та інших пільгових категорій, визначених Положенням та правилами про порядок набору, обліку та забезпечення прозорості у зарахуванні дітей до закладів дошкільної освіти Львова, затвердженим рішенням виконавчого комітету ЛМР №1190 від 29 грудня 2017 року», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(2)

Світлана

16:39 12 липня 2018 р.

Відповісти

Як таке може бути? на основі діючого садочка створювати ще один.... чому не розширити діючий. До речі садочок №42 , просто прекрасний, умови, відношення, методика виховання, замість того щоб розширити даний, чиновники не знають що ще придумати, щоб забрати приміщення у дітей, черга велика. попасти в садочок 42 дуже важко (багато бажаючих) і до речі яслів там немає, було б дуже добре якби появилися!!!!! .... Схаменіться, подумайте вже трішки за дітей!!!!

Марія

13:46 12 липня 2018 р.

Відповісти

Абсурд. Як можна на базі існуючого садочка, де є ел.черга дітей, створювати новий садок. Одне приміщення, один харчоблок, одні майданчики, одна адреса? Чому не розмістити дітей,які проживають у даному районі, і які роками чекають на черзі в садочок №42 і створити ясельні групи. Новий заклад створюють, прикриваючись пільговиками, де ще немає черги і невідомо які діти потраплять. Тоді може всі садочки розділити і створити нові...??? Чому не враховують побажання батьків, а депутати приймають абсурдні рішення, зовсім не дбаючи за дітей?

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

18:00 14 лютого 2019 р.

У Львівському університеті відкриють ІТ-лабораторію

У п’ятницю, 15 лютого, о 12:00 у навчальному корпусі Львівського національного університету імені Івана Франка на вулиці Драгоманова розпочнеться відкриття ІТ-лабораторії «Infopulse Data Science & Machine Learning Lab» за сприяння компанії «Infopulse» і «Львівського «ІТ Кластеру».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 570

16:48 14 лютого 2019 р.

У Львові розпочали відбір на навчання у ВНЗ ДСНС

Психологи Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Львівській області проводять психологічний відбір кандидатів на навчання у ВНЗ ДСНС.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 501

Останні новини

Чорні технології перейшли з телеекранів в інтернет, – експерт у Львові

Львівські патрульні зупинили 8-15 лютого 44 п’яних водіїв

У ЗМІ повертаються «темники», – голова ГО у Львові

Гіперболізація своїх досягнень – це чорні передвиборчі технології, – політолог у Львові

У Львові відкрили п’яту загальноміську виставку декоративних та співочих птахів

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Незалежність без декларативності

Рубрика: Політика

Курс - НАТО і ЄС

Рубрика: Політика

Гендерна політика влади - виклик для українського християнства

Рубрика: Політика

Порушення виборчого законодавства на Львівщині

Рубрика: Політика

Спогади Романа Яремкевича, друга "Вчителя"

Рубрика: Історія

Всі відео розділу