У Львові стартувала виставка «Форум освіти і кар’єри»

15:10 23 лютого 2018 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

У роботі Міжнародної виставкм «Форум освіти і кар’єри – 2018» беруть участь представників навчальних закладів України та Європи і працедавців.

У прес-службі Львівської обласної ради повідомили в п’ятницю: «Сьогодні, 23 лютого, перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус взяв участь у відкритті Міжнародної виставки «Форум освіти і кар’єри – 2018», який зібрав представників навчальних закладів України, Європи і кращих працедавців нашої держави. Організатор заходу – Центр європейської культури та освіти «Study Group».

Андрій Білоус наголосив у вітальному слові: «Ми живемо в такий час, коли освіта не має кордонів. Нинішнє покоління українських студентів має можливість навчатися в будь-якій країні світу. Тому такі форуми, як сьогодні, дуже важливі, оскільки тут можна отримати інформацію з перших вуст від представників українських і закордонних вузів про можливості навчання в їх закладах».

Перший заступник голови облради підкреслив: «Сьогодні на Львівщині зосереджується велика увага на реформах в галузі освіти. Ми стоїмо на порозі багатьох змін у загальноосвітній, професійно-технічній, спеціалізованій освіті. Цей процес дуже динамічний, тому важливо, щоб ми отримували інформацію від закордонних партнерів і застосовували їх позитивний досвід на Львівщині»

«На форумі можна дізнатися про навчальні заклади України та Європи – факультети, напрямки та умови вступу, акції та пропозиції; післядипломну освіту; відкриті вакансії кращих роботодавців України. Крім того, учасники виставки братимуть участь у тематичних панельних, дискусіях на цікаві теми освіти, кар’єри. За словами організаторів, основним задумом Міжнародної виставки «Форум освіти і кар’єри – 2018», яка триватиме 23-24 лютого в ТЦ «Форум Львів», є організація майданчику для поєднання бізнесу та освіти», – поінформували також у прес-службі Львівської облради.

dailylviv.com

До теми

10:10 20 вересня 2020 р.

На Львівщині українці десантувалися з американських «Скопів» (відео)

У межах українсько-американських міжнародних навчань Rapid Trident 2020 на Львівщину завітали американські «Скопи» – саме так перекладається назва конвертоплана «Оспрей».

Рубрика: Наука і техніка

19:50 19 вересня 2020 р.

Інформатика - англійською, а малювання - французькою: у Львові хочуть експериментувати

Зараз в Україні беруть за основу два вектори закордонної освіти: фінський і американський. Котрий з них підходить нам більше і які підводні течії вони містять?

Рубрика: Наука і техніка

18:20 19 вересня 2020 р.

Директор школи східних мов і бойових мистецтв розказав, як побороти сталінську систему освіти

Місцеві управління й департаменти освіти та навчально-методичні центри із надмірними штатами є тягарем «совка», і позбувшись їх, ми полегшимо життя педагогам і учням.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу