Сьогодні у Львові стартувала перша відкрита дискусія щодо розумного міста

14:05 26 листопада 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Упродовж сьогоднішнього дня на заході працюватимуть шість панелей.

«Стартувала перша відкрита дискусія щодо Львова як розумного міста – стратегічна сесія «Smart City Day». Вона зібрала активних містян, представників влади, освіти і технологічних компаній в одному місці, аби обговорити шляхи досягнення більшої ефективності в управлінні містом», – повідомили сьогодні, 26 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив: «Бути «Smart city» – не означає бути найкращим за рівнем гаджетів, технологій тощо. Для мене це означає, що львів’яни мають бути найбільш освіченими й мудрими. Власне, для цього місто і повинне робити все можливе і неможливе».

Очільник міста також розповів: «Українці – в тридцятці найбільш освічених у світі, за рівнем IQ – в десятці. Водночас за рівнем корупції ми 146-і – майже «лідери». І, власне, побудова «Smart city» – це можливість краще зрозуміти та пізнати себе, і сприяти зникненню цієї корупції. Я переконаний, що багато сьогоднішніх думок будуть дороговказом міській владі, щоб спільно рухатись вперед. Бажаю, щоб сьогодні тут були креативне мислення й цікаві ідеї. А ми будемо вчитися бути разом. Наше завдання дуже просте – щоб Львів був на тих же орбітах, де сьогодні є Лондон чи Барселона».

Нагадаємо, упродовж сьогоднішнього дня на заході працюватимуть шість панелей – «Safe City, «Smart Mobility», «Smart Education», «Smart Energy», «E-Health» та «Creative Hubs». Серед доповідачів «Lviv Smart City Day» – директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза, директор зі стратегічного розвитку компанії «ELEKS» Андрій Ганкевич, начальник штабу ГУ МВС України у Львівській області Юрій Гладун, виконавчий віце-президент компанії «SoftServe» Олег Денис, співкоординатор Центру безпеки міста Юрій Діль, директор «Harald Binder Cultural Enterprises» Божена Закалюжна, співвласник «Kumpel Group» Марк Зархін, координатор «Greencubator» Роман Зінченко, начальник управління охорони здоров'я ЛМР Володимир Зуб, співзасновник «OkFactory» Маркіян Юринець, директор Інституту міста Олександр Кобзарев, засновник стартапу «uMuni» (хмарної системи витрат енергоресурсів (Зеновій Матчишин), засновник «!FestRepublic» Андрій Худо, керівник Програми комп’ютерних наук УКУ Ярослав Притула.

Захід організовує Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) спільно з «Креативним кварталом» та Львівською міською радою. Програма заходу – на сайті: http://smartcity.lviv.ua/».

dailylviv.com

До теми

22:04 7 травня 2021 р.

Вступ бакалаврів до магістратури-2021: відповіді на 24 запитання

Для вступників до магістратури, які складають ЄВІ/ЄВФФ, прийом заяв та документів розпочнеться 15 липня. Водночас для осіб, які не складають ЄВІ/ЄФВВ, прийом документів стартує 22 червня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу