У Львові складають випускні екзамени майбутні офіцери запасу

17:10 27 липня 2018 р.

Фото до новини


Фото: asv.gov.ua

Більше 800 юнаків та дівчат впродовж двох років навчались військовій справі за програмою підготовки офіцерів запасу у Національній академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного.

Про це повідомили в п’ятницю, 27 липня, у Національній академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного, де також розповіли: «Під час навчання вони мали змогу на належному рівні освоїти як теоретичний, так і практичний матеріал згідно обраних військово-облікових спеціальностей. Заняття з майбутніми офіцерами запасу проводилось не тільки на території Національної академії сухопутних військ, а й у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки (МЦМБ) вишу, де вони мали нагоду вдосконалити на практиці знання, здобуті під час лекційних занять».

«Упродовж останніх днів зборів випускники військової кафедри складають підсумкові державні екзамени з військової підготовки, за результатами яких їм буде присвоєно кваліфікаційний рівень за відповідними військово-обліковими спеціальностями, а у подальшому й первинне військове звання «молодший лейтенант запасу». Вже 28 липня вони складатимуть Військову присягу на вірність українському народові Чимало сьогоднішніх вихованців військової кафедри Національної академії сухопутних військ, серед яких є як юнаки, так і дівчата, після завершення навчання планують присвятити свій життєвий шлях саме військовій кар’єрі», – поінформували також у Національній академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини