У Львові складають випускні екзамени майбутні офіцери запасу

17:10 27 липня 2018 р.


Фото: asv.gov.ua

Більше 800 юнаків та дівчат впродовж двох років навчались військовій справі за програмою підготовки офіцерів запасу у Національній академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного.

Про це повідомили в п’ятницю, 27 липня, у Національній академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного, де також розповіли: «Під час навчання вони мали змогу на належному рівні освоїти як теоретичний, так і практичний матеріал згідно обраних військово-облікових спеціальностей. Заняття з майбутніми офіцерами запасу проводилось не тільки на території Національної академії сухопутних військ, а й у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки (МЦМБ) вишу, де вони мали нагоду вдосконалити на практиці знання, здобуті під час лекційних занять».

«Упродовж останніх днів зборів випускники військової кафедри складають підсумкові державні екзамени з військової підготовки, за результатами яких їм буде присвоєно кваліфікаційний рівень за відповідними військово-обліковими спеціальностями, а у подальшому й первинне військове звання «молодший лейтенант запасу». Вже 28 липня вони складатимуть Військову присягу на вірність українському народові Чимало сьогоднішніх вихованців військової кафедри Національної академії сухопутних військ, серед яких є як юнаки, так і дівчата, після завершення навчання планують присвятити свій життєвий шлях саме військовій кар’єрі», – поінформували також у Національній академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного.

dailylviv.com

До теми

14:03 19 червня 2021 р.

У Львові випустили 500 офіцерів тактичного рівня

Сьогодні, 19 червня, у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки, що у Старичах відбулась церемонія випуску курсантів Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного.

Рубрика: Наука і техніка

09:41 18 червня 2021 р.

У Львові відкриють дитсадок, який ліквідували 24 роки тому

Через необхідність охоплення дітей віком 2-6 (7) років дошкільною освітою у Личаківському районі Львова, на вулиці Медової Печери, 13, буде створено заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 102. Це рішення на сесії ЛМР підтримало 46 депутатів.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу